Оксфорд Медікал Запоріжжя

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» - найбільша мережа медичних центрів в Україні, що надає медичні послуги пацієнтам вже більше 16 років. Ми пропонуємо своїм пацієнтам допомогу кваліфікованих лікарів більш ніж 30 спеціальностей. ще

• Вс: 8:30-15:00

вул. М. Гончаренко, 7. На карті

Вознесеновский

Медичний центр Оксфорд Медікал - є найбільшою мережею медичних закладів України, вже понад дванадцять років. Оксфорд Медікал знаходиться у списку лідируючих медичних установ, які підтримують європейські стандарти лікування та обслуговування пацієнтів з жорстким дотриманням усіх норм і правил

Фахівці «Оксфорд Медікал» справжні професіонали своєї справи, мають значний досвід роботи і високий рівень кваліфікації.

Відділення клініки:

• Флебологія
  • Хірургія
  • Ендокринологія
  • Денний стаціонар

Вибираючи цю клініку, ви завжди можете розраховувати на високоякісне, професійне обслуговування і сучасний сервіс!

Задоволений обслуговуванням, все чудово, дякую.

Дмитро, 13.08.2024

Візит влаштував, зауважень немає, діагностика сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Сергій, 09.07.2024

Все добре, я задоволений проведенням діагностики.

Юрій, 24.06.2024

Відвідала неодноразово клініку, все завжди чудово

Валерия, 24.06.2024

Все добре було, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Михайло, 05.06.2024

ул. Независимой Украины, 47. На карті