Відгуки про діагностичний центр Оксфорд Медікал Запоріжжя

• Оплата карткою,
  • Нд: 8:00-15:00

вул. М. Гончаренко, 7. На карті

Вознесеновский

Дуже гарно прийняли, швидко зробили діагностику, прийом не очікував, висновок діагностики видали без затримки, дуже задоволений візитом в клініку. Все дуже швидко і оперативно

Сергій, 02.04.2024

Сподобалася клініка, все було у клініці просто чудово. Дуже привітний, уважний персонал у клініці, спеціалісти кваліфіковані та професійні. Загалом клініка дуже мені підійшла.

Олег, 21.03.2024

Візит в клініку сподобався, дуже зручно і швидко, діагностику провели

Володимир, 13.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці.Пройшло все добре.Досить гарна клініка.

Інна, 10.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Аліна, 03.03.2024

Клініка сподобалася, все було добре. Сервіс у клініці дуже хороший, також дуже хороший підхід до пацієнтів зі сторони персоналу та спеціалістів.Нормально все пройшло. Обслуговування було на найвищому рівні.

Єлизавета, 25.02.2024

Чоловік приходив на процедуру до лікаря Мазикіна С.А. Я не раджу іти до цього лікаря. Хамить, грубить, кричить, шарпає, не врівноважена персона, жодної поваги до клієнта. Псіхувала чому мій чоловік прийшов до неї (хоча його направив лікар після мрт і на те були причини), але така відповідь її напевно не влаштовувала. Вперше зустрічаю в приватних клініках таке ставлення. На прохання скинути результат на пошту, адміністратор сказала, що не вміє, може лише на флешку. Це питання вирішила оператор (до якої я телефонувала) їй велика подяка. Я вперше звернулася у цю клініку і немаю хорошого враження, окрім спілкування з оператором, вони у вас молодці. Прошу, щоб лікар зателефонувала та вибачилася перед моїм чоловіком

Темляєв Владислав, 03.01.2024

Мені все сподобалося, звертатимуся, в разі такої потреби, дякую!

Таїсія, 02.01.2024

Лікар не сподобався, не звертатимусь в цю клініку більше.

Владислав, 02.01.2024

Все було максимально комфортно. Я рекомендую цю клініку.

Сергій, 26.12.2023

Відмічу роботу операторів по запису ,приємно спілкуватися, швидко знайшли потрібну клініку, клініка також відпрацювала чітко та швидко. Дякую!

Вячеслав, 13.11.2023

Залишилась задоволеною - лікар, що проводив мені діагностику був професійним, усе добре розповів, та надав рекомендації.

Юлія, 27.09.2023

Чоловік приходив на процедуру до лікаря Мазикіна С.А. Я не раджу іти до цього лікаря. Мимра як хамить, грубить, кричить, шарпає, не врівноважена персона, жодної поваги до клієнта. Псіхувала чому мій чоловік прийшов до неї (хоча його направив лікар після мрт і на те були причини), але така відповідь її напевно не влаштовувала. А можливо це і є те саме "особливе ставлення до військових" про яке ви пишете?! Вперше зустрічаю в приватних клініках таке ставлення. Було б хорошо, якби лікар хочаб вибачилась за свою ганебну поведінку! На прохання скинути результат на пошту, адміністратор сказала, що не вміє, може лише на флешку. Це питання вирішила оператор (до якої я телефонувала) їй велика подяка. Я вперше звернулася у цю клініку і немаю хорошого враження, окрім спілкування з оператором. Більше не звертатимусь у вашу клініку і нікому не радитиму!

Темляєв Владислав, 04.01.2024

Чоловік приходив на процедуру до лікаря Мазикіна С.А. Я не раджу іти до цього лікаря. Мимра як хамить, грубить, кричить, шарпає, не врівноважена персона, жодної поваги до клієнта. Псіхувала чому мій чоловік прийшов до неї (хоча його направив лікар після мрт і на те були причини), але така відповідь її напевно не влаштовувала. А можливо це і є те саме "особливе ставлення до військових" про яке ви пишете?! Вперше зустрічаю в приватних клініках таке ставлення. Хотілося б , щоб лікар зателефонувала і хочаб вибачилась за свою ганебну поведінку. На прохання скинути результат на пошту, адміністратор сказала, що не вміє, може лише на флешку. Це питання вирішила оператор (до якої я телефонувала) їй велика подяка. Я вперше звернулася у цю клініку і немаю хорошого враження, окрім спілкування з оператором. Більше не звертатимусь у вашу клініку і нікому не радитиму!

Темляєв Владислав, 04.01.2024