Оксфорд Медікал Запоріжжя

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

«Оксфорд Медікал» - найбільша мережа медичних центрів в Україні, що надає медичні послуги пацієнтам вже більше 16 років. Ми пропонуємо своїм пацієнтам допомогу кваліфікованих лікарів більш ніж 30 спеціальностей. ще

• Нд: 8:00-15:00

вул. М. Гончаренко, 7. На карті

Вознесеновский

Медичний центр Оксфорд Медікал - є найбільшою мережею медичних закладів України, вже понад дванадцять років. Оксфорд Медікал знаходиться у списку лідируючих медичних установ, які підтримують європейські стандарти лікування та обслуговування пацієнтів з жорстким дотриманням усіх норм і правил

Фахівці «Оксфорд Медікал» справжні професіонали своєї справи, мають значний досвід роботи і високий рівень кваліфікації.

Відділення клініки:

• Флебологія
  • Хірургія
  • Ендокринологія
  • Денний стаціонар

Вибираючи цю клініку, ви завжди можете розраховувати на високоякісне, професійне обслуговування і сучасний сервіс!

Дуже гарно прийняли, швидко зробили діагностику, прийом не очікував, висновок діагностики видали без затримки, дуже задоволений візитом в клініку. Все дуже швидко і оперативно

Сергій, 02.04.2024

Сподобалася клініка, все було у клініці просто чудово. Дуже привітний, уважний персонал у клініці, спеціалісти кваліфіковані та професійні. Загалом клініка дуже мені підійшла.

Олег, 21.03.2024

Візит в клініку сподобався, дуже зручно і швидко, діагностику провели

Володимир, 13.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці.Пройшло все добре.Досить гарна клініка.

Інна, 10.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Аліна, 03.03.2024