Нейромед, Центр МРТ діагностики та неврології в Тернополі

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр сучасної діагностики «Нейромед» - це всеукраїнська мережа медичних центрів, що працює в різних куточках України. Новий медичний центр «Нейромед» у м. Тернопіль спеціалізується на МРТ, УЗД діагностиці та неврології. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Руська, 5. На карті

Центр «Нейромед» у м. Тернопіль працює задля того, щоб кожен пацієнт отримав найкраще враження від проходження діагностики та лікування. Адже, у Центрі «Нейромед» зібрана потужна команда фахівців у напрямках неврології, радіології та УЗД діагностики, встановлено обладнання останнього покоління та створено високий рівень сервісу до кожного відвідувача.

У Центрі «Нейромед» встановлено абсолютно новий МРТ апарат 2023 року випуску - Siemens Sempra 1,5 Тесла. На даному апараті є можливість обстежити: МРТ головного мозку, МРТ хребта, МРТ суглобів, МРТ внутрішніх органів та багато інших видів діагностики.

Ультразвукова діагностика представлена апаратом General Electric, що дозволяє діагностувати найменші зміни в організмі людини та провести: УЗД судиш шиї та голови, УЗД органів черевної порожнини, УЗД щитоподібної залози, УЗД серця, УЗД суглобів тощо.

Професійна команда лікарів-неврологів надає детальну консультацію для пацієнтів, що мають неврологічні захворювання головного або спинного мозку

Основні направлення в клініці:

• МРТ діагностика
  • УЗД діагностика
  • Неврологія

Обладнання клініки:

Центр «Нейромед» у м. Тернопіль оснащений передовим обладнанням останнього покоління, зокрема:

• МРТ апарат Siemens Sempra, потужністю 1,5 Тесла. Це найновіший МРТ-апарат 2023 року випуску, що дозволяє виявити найменші зміни в організмі людини та виявити патології на ранніх стадіях
  • УЗД апарат General Electriс - це поєднання високої якості та швидкості проходження обстеження. Даний апарат відрізняється чіткою роздільною здатністю, що дозволяє отримати кращі результати від УЗД діагностики

Мені дуже сподобалося, молодці, підтримують марку, я задоволений візитом в клініку. Порадив своїм рідним також звернутися в цю клініку

Андрій, 15.06.2024

Клініка дуже сподобалася, своїм обслуговуванням, затишком, комфортом, лікарями та медперсоналом. Я повністю залишився задоволений даною клінікою.

Іван, 22.05.2024