МДЦ Експерт Рівне

МДЦ Експерт Рівне — це діагностичний центр, у якому надають висококласні діагностичні послуги для дорослих і дітей. У центрі можуть запропонувати КТ-діагностику на сучасному японському обладнанні ще

вул. Київська, 78-г. На карті

У центрі діагностичні дослідження проводять на комп'ютерному томографі японського виробництва Toshiba «Aquilion CX 128». Це обладнання допомагає створювати якісні зображення всіх органів тіла. Завдяки цьому обладнанню фахівці виявляють патологію в організмі людини.

Фахівці

У центрі працюють фахівці, які на постійній основі підвищують рівень своєї кваліфікації за допомогою навчальних заходів: курси, семінари, майстер-класи, науково-практичні конференції. Це дозволяє застосовувати новітні методики виявлення патологій.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Візитом залишились задоволені - прийшовши до центру, нас одразу прийняли, швидко провели КТ, висновок був готовий вже через декілька часів, хоча забрали його тільки наступного дня.

Володимир, 01.05.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Микола, 09.03.2024