Відгуки про діагностичний центр Оксфорд Медікал на вул. Академіка Сахарова

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Академіка Сахарова, 3А. На карті

Пересипський

Все вчасно, якісно, я задоволена проведенням діагностики. дякую.

Дарья, 27.06.2024

Сподобалось що прийшовши завчасно, а людина, що мала бути переді мною не прийшла, тому мене не примусили очікувати, а прийняли одразу, й дуже сподобався лікар, що проводив УЗД.

Ольга, 26.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Дуже приємні люди спілкувалися  зі мною у цій клініці.

Віталій, 25.06.2024

Хороша, зручна та комфортна клініка. Все було добре у цій клініці, нічого поганого про цю клініку сказати не можу, повністю все задовольнило.

Тетяна, 11.06.2024

Ця клініка мені взагалі не сподобалася. Адміністратори на рецепції мали якийсь неухоженний вигляд, грубили, вели себе неадекватно. У мене немає абсолютно ніяких претензій до лікарів у цій клініці, але є великі претензії до адміністрації.

Ольга, 04.06.2024
Відповідь клініки
На жаль цей Ваш відгук ображає співробітників клініки, і є дуже суб'єктивною думкою. Хамство з боку наших адміністраторів – виключено.
07.06.2024

Клініка дуже сподобалася, все пройшло чудово. Я залишилася задоволена роботою лікарів, мені все уважно та доступно пояснили, так як і потрібно було. Загалом клініка мені повністю підійшла, все було добре.

Валентина, 28.05.2024

Робила УЗД серця на Сахарова 3А. Візитом задоволена, лікар Черчик Антоніна Олегівна дуже ввічлива, чемна, все пояснила, дала рекомендації.

Ольга, 26.05.2024

Не перший рік користуємося послугами цієї клініки, задоволені, дякую.

Тетяна, 17.05.2024

Все було дуже добре, гарно провели діагностику, ми задоволені

Галина, 14.05.2024

Обслуговування мені цілком сподобалося, комфортна клініка, жодних зауважень, дякую.

Світлана, 10.05.2024

Нам все сподобалося. Лікар діагностики дуже уважний, все розказав, прийом сподобався

Віталій, 30.04.2024

Гарні враження, лікар, яка робила УЗД, все розказала і пояснила, я отримала рекомендації, я задоволена

Анастасія, 26.04.2024

Хороша клініка, мені все дуже сподобалося у цій клініці. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.

В'ячеслав, 11.04.2024

В клинику обращалась первый раз, очень понравилась, персонал приветливый, УЗИ сделали хорошо, хороший доктор. В клинику буду еще обращаться, для меня удобное расположение, хорошо обслужили

Ірина, 10.04.2024

Все було добре, лікар УЗД гарна людина, все пояснив і все показав, задоволена лікарем і клінікою на всі сто відсотків

Ніна, 06.04.2024

Культурно встретили, электрокардиограмму сделали аккуратно и быстро, замечаний к доктору не было, все было как положено

Валерій, 05.04.2024

Візит пройшов гарно, залишилась задоволеною.

Діана, 19.03.2024

Обслуговування дуже гарне в клініці, я трішки запізнювалась вони мене зачекали, провели до кабінету на обстеження. Усе пройшло дуже добре, я задоволена візитом.

Софія, 13.03.2024

Все було супер. Клініка дуже сподобалася.

Катерина, 11.03.2024

Дуже коректно, ввічливо, швидко. взагалі без питань.

Вікторія, 08.03.2024

Сервіс гарний й лікар приємний. Швидко все зробили, результати надали.

Ганна, 29.02.2024

Загалом візит до клініки пройшов добре - прийняли вчасно, клініка чиста. Залишилась задоволена

Катерина, 13.02.2024

Дуже хороша клініка. Все добре було. У клініці дуже уважний персонал.

Яна, 03.02.2024

Задоволений обслуговуванням і  відношенням.

Максим, 20.01.2024

Обслуговування сподобалося. Лікар теж  сподобався. Все чудово пройшло.

Ирина, 29.12.2023