Медичний центр «ОН Клінік Одеса» вул. Мала Арнаутська

Медичний центр «ОН Клінік Одеса» на вул. Мала Арнаутська надає можливість пройти діагностичні дослідження на сучасному та сертифікованому обладнанні ще

• Вс: 9:00-14:00

вул. Мала Арнаутська, 56. На карті

Приморський

Клініка «ОН Клінік Одеса» була відкрита в 2008 році. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням, а персонал укомплектований висококваліфікованими досвідченими фахівцями. У клініці «ОН Клінік Одеса» застосовуються для лікування тільки безопераційні методи, які успішно застосовуються і в інших розвинених країнах.

Медичний центр надає безліч якісних послуг таких в таких напрямках, як: урологія, проктологія (HAL-RAR), гінекологія, дерматологія, трихологія, гастроентерологія, ендоскопія, терапія, маммология, ендокринологія, неврологія, отоларингологія, кардіологія, алергологія, фізіотерапія. Також в клініці можна пройти інструментальну і лабораторну діагностику.

«ОН Клінік Одеса» проводить комплексне обстеження систем організму людини (Check-Up), які дозволяють дізнатися максимально багато інформації про своє здоров'я. Така комплексна діагностика дозволяє встановити діагноз на ранніх безсимптомних стадіях розвитку.

Переваги клініки «ОН Клінік Одеса»:

• широкий вибір медичних послуг;
  • висококваліфіковані фахівці;
  • сучасний лікувальний і діагностичне обладнання;
  • комфортні умови;
  • доступні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

В клініці дуже хороший лікар діагностики. Лікар дуже добра, гарно ставиться до пацієнтів, візитом задоволена

Тетяна, 11.06.2024

Мне очень понравилась доктор УЗИ, очень внимательная. Клиника хорошая, обращалась не первый раз, замечаний не было

Маріана, 10.06.2024

Все було дуже добре, лікар УЗД привітна, вміє заспокоїти, роботою лікаря задоволені. Хороша клініка, сучасне обладнання

Аліна, 22.05.2024

Все пройшло чудово,  діагностику провели на вищому рівні, все показали і пояснили, записався в клініці на консультацію лікаря

Олексій, 14.05.2024

Клініка нам сподобалася, було хороше відношення зі сторони персоналу. Задоволені залишилися даною клінікою.

Світлана, 26.04.2024