3 відгуки

«Ібн сіна»

Медичний центр «IBN SINA» спеціалізується на наданні діагностичних послуг для дорослих і дітей. Є можливість провести УЗД-діагностику на сучасній, сертифікованій апаратурі нового покоління ще

• Нд: вихідний

м. Одеса, вул. Талбухіна, 124. На карті

Київський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Одеси:

Діагностичний центр «IBN SINA» поєднує в собі якісні лабораторні і діагностичні послуги, досвідчених лікарів, сучасне обладнання.

Фахівці

У центрі працюють досвідчені лікарі, які мають достатній стаж роботи для того, щоб надавати діагностичні послуги на вищому рівні. Вони постійно підвищують навички кваліфікації за допомогою різних навчальних курсів, семінарів, майстер-класів. Завдяки цьому в своїй роботі вони використовують новітні методики лікування, які позитивно позначаються на здоров'ї пацієнтів.

Обладнання

У медичному центрі «IBN SINA» лікарі проводять діагностичні дослідження за допомогою інноваційної, сертифікованої апаратури, яка завезена із зарубіжних країн. Це дозволяє фахівцям швидко і якісно діагностувати патологічні зміни в організмі людини. Ультразвукову діагностику відносять до найбезпечнішим дослідженням, тому організм людини не схильний до негативного влічянію. Її дозволено проводити навіть маленьким діткам.

ул. Евгения Чикаленко, 75 (Ак. Уильямса, 75). На карті

ул. Ак. Глушко, 32. На карті