Паренс-Україна, центр репродукції

Медичний центр пропонує сучасні методи діагностики внутрішніх органів і систем для дорослих, дітей та немовлят на базі французької ультразвукової системи Imagic Maestro. Також клініка надає послугу скрінінгових УЗД плоду на усіх триместрах вагітності. ще

вул. Кості Левицького 55-А. На карті

Франківський

Методи діагностики медичного центру «Паренс-Україна»

Використовуючи новітнє обладнання від кращих французьких виробників, спеціалісти діагностичного центру здійснюють широкий перелік досліджень організму.

Клініка пропонує УЗ-діагностику для новонароджених малят, дорослих і людей літнього віку. Високоінформативний метод УЗ-дослідження безпечний для усіх пацієнтів.

Ультразвукові обстеження для дітей та дорослих

Медичний заклад пропонує ряд обстежень, які проводяться з метою ранньої діагностики патологій у дітей і рекомендуються до проходження відразу після народження малюка:

• УЗД голови новонародженого – дозволяє оцінити роботу головного мозку, виявити будь-які відхилення;
  • УЗД кульшових суглобів – дозволяє діагностувати вроджену неповноцінність суглобів, ортопедичні патології, відстежити ефективність ортопедичного лікування.

Для дітей у клініці доступні комплексні обстеження:

• органів малого тазу;

• щитовидної залози;
  • транскраніальна доплерографія;
  • ехокардіографія.

Дуплексне, триплексне сканування:

• магістральних судин верхніх та нижніх кінцівок,
  • судин:
    • шиї;
    • малого таза;
    • черевної порожнини;
    • статевих органів;
  • транскраніальне триплексне сканування судин голови;
  • УЗД плоду.

У клініці передбачена система знижок при комплексній діагностиці найбільш важливих обстежень для немовлят.

Сподобалася клініка, загалом все було добре у цій клініці. Сама клініка дуже зручна, комфортна та сучасна. Дуже чудовий персонал у клініці, приємна атмосфера. Перше враження залишилося про цю клініку хороше.

Олена, 12.04.2024

Все сподобалося, чисто, комфортно було у клініці.

Христина, 21.02.2024

ул. Железнодорожная, 7. На карті