Центр слуху Беттертон

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

Центр «Беттертон» пропонує комплексну діагностику слуху, підбір індивідуально розроблених слухових, а також голосоутворюючих апаратів. У центрі слуху пацієнти можуть придбати апарати від світового лідера слухової індустрії. «Беттертон» має ексклюзивні партнерські відносини з компанією «StarkeyHearing Technologies» (США), ROMET (США), DETAX (Німеччина) ще

• Сб: пред. запис
  • Нд: вихідний

вул. Лермонтова, 29 (біля ТЦ Бульвар). На карті

Центрально-міський

У сучасному центрі слуху «Беттертон» пацієнти можуть отримати всебічну допомогу за оториноларингологічним профілем, пройти комплексну діагностику порушень функції вуха, підібрати методи корекції слуху.

Послуги центру слуху

У центрі «Беттертон» представлені такі послуги:

• консультації фахівців;
  • аудіометричне дослідження із тональної порогової та мовної аудіометрії, тимпанометрії, імпедансометрії, відеотоскопії;
  • всебічна діагностика слуху;
  • підбір, налаштування слухових апаратів;
  • виготовлення вушних вкладишів, гідроплагів, спеціальних захисних берушів;
  • виготовлення апаратів для корекції слуху у США, створених на основі 3D зліпка вушного каналу;
  • гарантійне, післягарантійне обслуговування слухових апаратів.

У даному центрі досвідчені фахівці займаються підбором апаратів від американського виробника: для слуху (Starkey Hearing Technologies), голосоутворення (електронна гортань, ларингофон Romet). Спеціалізована гортань дозволяє тим пацієнтам, яким видалили частину або всю гортань у результаті її пошкодження, діагностувати рак горла та відтворювати зв'язне мовлення.

Обладнання клініки

Клініка заручилася іноземним партнерством виробників товарів із слухової індустрії.  Ексклюзивна дистрибуція апаратів здійснюється центром слуху від таких компаній, як:

• Starkey Hearing Technologies - лідер із виробництва вузькопрофільних товарів слухової індустрії;
  • Romet - американський виробник голосоутворюючих апаратів, які представлені на світовому ринку з 1979 року;
  • Detax - провідна європейська компанія, що спеціалізується на виготовленні отопластичних матеріалів німецької якості.

В центре очень чисто и опрятно! Новое оборудование и хорошие специалисты - Юлия Александровна и администратор Светлана - реально настроены на помощь пациенту! Спасибо!

Тамара, 26.02.2021

Очень хороший специалист. Подробно все рассказала, показала и посоветовала, что делать дальше. Относиться к пациенту с пониманием и душой. Спасибо огромное. Обслуживание в центре на высоком уровне. Рекомендую

Светлана, 07.12.2020