МДЦ Експерт Кременчук

МДЦ Експерт Кременчук — центр діагностичних досліджень для дорослих і дітей. У діагностичному центрі використовують сучасний японський томограф Toshiba «Aquilion 16». Лікарі-діагности постійно вдосконалюють рівень кваліфікації, що дозволяє швидко і якісно визначити патологію ще

вул. Павлова, 2. На карті

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Тільки хороше враження залишилося від цієї клініки. Відгуки тільки позитивні. У клініці дуже приємний, ввічливий та уважний персонал. Дуже добре нам допомагали в усьому, адже нам було складно пересуватися. Загалом все добре пройшло.Дякуємо.

Микола, 26.04.2024

Все було добре, в клініку звертався перший раз, гарне ставлення до пацієнтів, хороші спеціалісти, дуже хороша клініка

Юрій, 17.04.2024

Гарне обслуговування, діагностику зробили, все було добре, задоволена

Зоя, 08.12.2023

Ставлю десять балів цій клініці.Все класно відбулося. Результати забрав, мені сподобалось обладнання  - класне, якісне.Дівчата на ресепшені приємні. Записався ще на один прийом - в загальному все дуже сподобалось.

Віктор, 25.11.2023

Сервіс гарний. Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Олексій, 07.01.2023

ул. Киевская, 14. На карті