Відгуки про діагностичний центр Медичний центр сімейного здоров'я

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

вул. Київська, 14. На карті

Найкраща клініка, все було добре від ресепшена до лікаря. Лікар УЗД спеціаліст відмінний лікар, супер спеціаліст. Я дуже задоволений клінікою і лікарем

Олександр, 03.04.2024

Дуже гарно поставилися дівчата на рецепції, усе добре пояснили. Під час діагностики лікар добре зробив огляд та проконсультував що до побаченого.

Галина, 26.03.2024

Приїхавши в клініку завчасно, мені не довелось чекати довго свого часу - як тільки лікар з УЗД звільнився, одразу прийняв мене й провів діагностику. Візитом задоволена.

Анна, 23.03.2024

Пройшло все добре. Комфортна, хороша, зручна клініка. Дуже гарне обслуговування у цій клініці, привітний та ввічливий персонал.

Євгенія, 21.03.2024

Діагностику зробили добре, клініка зручна, ввічливий персонал, але, коли я прийшла до клініки, не одразу знайшла відкритий вхід, двері були закриті, це створило певний дискомфорт. В іншому все добре, дякую.

Лілія, 11.03.2024

Все сподобалося у клініці. Єдине що не дуже сподобалося у мене був віз на відповідну годину і чомусь на цю саму годину був записаний ще один пацієнт. Мені прийшлося очікувати, щоб попасти на діагностику свою. Це було доволі незручно.

Діна, 06.03.2024

В клініці хороший УЗД спеціаліст, діагностику провели добре, все розказали, все пояснили. В клініці була перший раз, клініка хороша, зауважень до персоналу не було

Віталія, 26.02.2024

Клініка дуже сподобалася. Багато років ходжу уже в цю клініку, тому як завжди все пройшло чудово.

Єлизавета, 26.02.2024

Все чудово пройшло. Я всім  буду рекомендувати цю клініку.Дуже сподобалася ця клініка. У клініці на рецепції дуже хороші, привітні, уважні дівчата працюють. Повністю задоволена клінікою, клініка просто чудова.

Тамара, 22.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - всі були привітні, лікар УЗД був професіональним, усе ясно, зрозуміло пояснив.

Анжеліка, 20.02.2024

Довелося чекати, це не сподобалося, в іншому все нормально.

Марина, 19.02.2024

Була (мені так здається) у найкращого лікаря що робить УЗД, Компанієць Валентини Борисівни, як завжди залишилась дуже задоволеною.

Юлія, 13.02.2024

Всім порекомендую цю клініку. Дуже сподобалась клініка. Хороші, компетентні спеціалісти у клініці. З радістю повернуся ще у цю клініку.

Анжела, 08.02.2024

Сподобався візит до клініки - лікар що робила УЗД, добре мене обслужила, усе що мене цікавило, вона повідомила.

Наталя, 23.12.2023

Сподобався візит до клініки - ставлення, відношення персоналу, обслуговування. Усе було гарно та приємно.

Тамара, 21.12.2023

Все нормально пройшло. Нормальний рівень клініки.

Владислав, 20.12.2023

Все чудово пройшло. У клініці все сподобалось.

Каріна, 11.12.2023

Все сподобалось. Все було добре. Привітний персонал.

Олена, 09.11.2023

В клініці чисто та приємно, працює професійний та ввічливий персонал. Лікар, що проводив мені УЗД, був тямущий, усе зрозуміло розповів.

Наталія, 13.10.2023

В клініці дуже гарний і компетентний УЗД спеціаліст, сподобався прийом

Аліна, 07.10.2023

В клініку звертаюсь вже не перший раз, все подобається

Анна, 27.09.2023

Прийом лікарів влаштовує. Прийняли гарно.

Євгенія, 23.09.2023

Візит до клініки пройшов добре. Якщо виникне в тому потреба, то звертатимуся ще.

Анастасия, 20.07.2023

Клініка сподобалася дуже комфортно. Все влаштувало.

Ірина, 19.11.2021

Провели ультразвукове обстеження малого таза, але занадто залякують, я вже не перший рік обстежуюсь, і дійсно перебільшують, прописали дисфункції яєчників, хоча при таких самих показниках мені в Київських клініках, ніколи це не писали, взагалі навряд я ще до неї (Литвиненко С. Л.) піду, хочеться спокійних лікарів.

Єлизавета, 11.01.2021