2 відгуки

Центр слуху Беттертон

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

У центрі «Беттертон» займаються діагностуванням слуху, підбором індивідуально розроблених слухових, а також голосостворюючих апаратів. У центрі слуху пацієнти можуть придбати апарати від світових лідерів слуховий індустрії – «Беттертон» має ексклюзивні партнерські відносини з компанією «StarkeyHearing Technologies» (США), ROMET (США), DETAX (Німеччина) ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Театральна (Воровського), д. 34, каб. 8. На карті

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Кременчука:

«Беттертон» являє собою сучасний центр слуху, у якому пацієнти можуть отримати всебічну допомогу за оториноларингологічним профілем, комплексну діагностику слуху та підбір засобів корекції слуху.

У центрі слуху «Беттертон» представлені послуги з:

• консультування оториноларинголога, призначенням лікування хвороб ЛОР-органів;
  • всебічному діагностуванні слуху;
  • проведення аудіометричного дослідження із використанням тональної порогової і мовної аудіометрії, тимпанометрії, відеоотоскопії, імпедансометрії;
  • комп'ютерному підборі та налаштуванні слухових апаратів;
  • індивідуальному виготовленню вушних вкладишів, а також спеціальних захисних берушів і гідроплагів;
  • виготовлення у США за індивідуальними даними пацієнта слухових апаратів, створених на основі 3D зліпка вушного каналу;
  • гарантійному, а також післягарантійного обслуговуванні слухових апаратів.

У «БЕТТЕРТОН» досвідчені фахівці займаються підбором, навчанням і продажем різних апаратів для слуху і голосоутворення.  Так, у «Беттертон» пацієнти звертаються за підбором слухових апаратів від американського виробника Starkey Hearing Technologies.

Також, у центрі слуху представлені і голосоутворювальні апарати (ларингофон і електронна гортань) від виробника з США ROMET.

Електронна гортань дозволяє пацієнтові відтворювати зв'язне мовлення і чіткі звуки, даний апарат є справжнім порятунком для тих, кому видалили частину або всю гортань у результаті її пошкодження, діагностуванні раку горла.

«Беттертон» має ексклюзивні відносини з іноземними компаніями-виробниками товарів для слухової індустрії.  Ексклюзивна дистрибуція товарів здійснюється центром слуху від таких компаній:

•  «Starkey Hearing Technologies» - світового лідера з виробництва вузькопрофільних товарів слухової індустрії;
  • ROMET - американського виробника голосоутворюючих апаратів, які представлені на світовому ринку з 1979 року;
  • DETAX - однієї з провідних європейських компаній, що спеціалізується на виготовленні отопластичних матеріалів німецької якості.

ул. Киевская, 14. На карті

Автозаводской