23 відгуки

VitaLine (ВітаЛайн)

Медико-діагностичний центр VitaLine вигідно відрізняється зручним для жителів району Виноградар розташуванням, командою висококваліфікованих професіоналів, наявністю сучасного обладнання, розумними цінами і відсутністю паперової тяганини. Тут ви можете отримати необхідну медичну послугу з мінімальними витратами часу і в комфортних умовах ще

• Вт-Ср: 10:00-19:00
  • Пт: 10:00-19:00
  • Пн: вихідний
  • Чт: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Сергія Данченка 5,. На карті

Подільський , м.Нивки, м.Сирець

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Основні напрямки роботи та послуги медико-діагностичного центру:

• проведення кольпоскопії та УЗД, скринінг всіх трьох триместрів, фолікулометрія;
  • проведення та розшифровка ЕКГ;
  • УЗД на апараті експертного класу та доплерографія для дітей і дорослих;
  • лабораторна діагностика (клінічні, біохімічні, імунологічні та алергологічні дослідження) для пацієнтів будь-якого віку.

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, яка проводила мені діагностику, була досвідчена (мені було з чим порівнювати, адже це не перша у мене діагностика). Звертатимуся за потреби до них ще. Клініку рекомендую.

Ольга, 14.12.2022

Лікарка яка проводила мені УЗД органів малого таза була дуже уважною, якісно  та довго провела огляд. Мені все сподобалось

Юлія, 23.12.2021

Очень положительная клиника. Я наблюдаюсь в этой клинике достаточно долго и могу сказать что во всех случаях было хорошее обращение. Очень вежливо все. На все мои вопросы отвечали. Все корректно, все было прекрасно.

Юлия, 06.05.2021

Сделали скидку без проблем. Приём в клинике очень понравился.

Иван, 21.01.2020

Отношение уважительное, девочки молодцы, и 50% бонусами была скидка.

Алла, 01.12.2019

ул. Ломоносова, 58. На карті