Стоматологічна клініка «DENTIFY»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Стоматологічна клініка «D E N T I F Y» - це сукупність сучасних технологій, якісних послуг та дбайливого ставлення до кожного пацієнта. В клініці можна отримати весь спектр стоматологічних послуг від лікарів з багаторічним досвідом. Ви будете приємно здивовані співвідношенням якості та ціни послуг. ще

• Пн-Сб: 9:00-20:00

вул. Князів Острозьких, 46/2. На карті

Печерський , м.Арсенальна, м.Кловська, м.Печерська

Стоматологічна клініка «D E N T I F Y» - це сукупність сучасних технологій, якісних послуг та дбайливого ставлення до кожного пацієнта. В клініці можна отримати весь спектр стоматологічних послуг від спеціалістів з багаторічним досвідом. Наші лікарі беруться за складні випадки та допоможуть Вам знайти відповідь на будь-яке питання та рішення будь-якої проблеми. В клініці використовуються найсучасніші методи досліджень та технології. Під час перебування в клініці Ви гарантовано відчуєте комфорт та турботу про Ваше здоров’я. Також Ви будете приємно здивовані співвідношенням якості та ціни послуг.

Клініка сподобалася, пройшло все досить швидко та якісно. Питань взагалі ніяких не залишилося, все було добре.

Владислав, 28.05.2024

ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 14. На карті