МРТ центр «Доктор Спін»

• Паркінг,

Медичний центр «Доктор Спін» пропонує широкий спектр МРТ досліджень. Центр обладнаний магнітно-резонансним томографом Philips Intera 1.5 TESLA закритого типу, який забезпечує краще діагностичне якість зображень. «Доктор Спін» — центр, де клієнти отримують якісні результати досліджень за найкоротші терміни, завдяки високій кваліфікації фахівців ще

• Пн-Вс: 9:00-20:00

вул. Стеценка, 19. На карті

Шевченківський , м.Святошин, м.Нивки, м.Дорогожичі

Медичний центр «Доктор Спін» обладнаний магнітно-резонансним томографом Philips Intera 1.5 TESLA закритого типу.

Центр пропонує Вам широкий спектр МРТ досліджень і забезпечує кращу швидкість і високу якість всіх типів досліджень, включаючи томографію нервової системи, кістково-м'язової системи, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого таза, а також динамічні дослідження гіпофіза, простати і черевної порожнини.

У команду центру входять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи. Фахівці постійно підвищують кваліфікацію на різних радіологічних конференціях, у тому числі міжнародних, що дозволяє впроваджувати нові методи і вдосконалювати якість діагностики.

Завдяки цілодобовій підтримці інженерної групи, медичний центр «Доктор Спін» має стабільно високу якість продукту.

Також, медичний центр використовує останні досягнення IT-технологій, завдяки чому кожен може отримати висновок лікаря-рентгенолога та цифрову копію МРТ-плівки на електронну пошту.

Все пройшло чітко за часом, на який записувались, діагностику зробили швидко та професійно.

Євгеній, 21.04.2024

Дуже комфортно було у цій клініці. Сама клініка дуже сподобалася, я повністю залишився задоволений усім.

Андрій, 15.04.2024

Візит пройшов добре, мене усе влаштувало, залишилась задоволеною.

Світлана, 13.04.2024

Задовлений проведенням діагностики, дякую.

Володимир, 12.04.2024

Прийшлося чекати майже тридцять хвилин - прийняли нас не вчасно, не по тій годині на яку записували. Це було трішки незручно, але загалом клініка хороша, все пройшло добре.

Софія, 06.04.2024

ул. Почайнинская, 25/49, офис 73. На карті