МРТ центр «Доктор Спін»

Діагностичний центр
  • Паркінг,

Медичний центр «Доктор Спін» пропонує широкий спектр МРТ досліджень. Центр обладнаний магнітно-резонансним томографом Philips Intera 1.5 TESLA закритого типу, який забезпечує краще діагностичне якість зображень. «Доктор Спін» — центр, де клієнти отримують якісні результати досліджень за найкоротші терміни, завдяки високій кваліфікації фахівців ще

вул. Стеценка, 19. На карті

Шевченківський , м.Святошин, м.Нивки, м.Дорогожичі

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Доктор Спін» обладнаний магнітно-резонансним томографом Philips Intera 1.5 TESLA закритого типу.

Центр пропонує Вам широкий спектр МРТ досліджень і забезпечує кращу швидкість і високу якість всіх типів досліджень, включаючи томографію нервової системи, кістково-м'язової системи, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого таза, а також динамічні дослідження гіпофіза, простати і черевної порожнини.

У команду центру входять лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи. Фахівці постійно підвищують кваліфікацію на різних радіологічних конференціях, у тому числі міжнародних, що дозволяє впроваджувати нові методи і вдосконалювати якість діагностики.

Завдяки цілодобовій підтримці інженерної групи, медичний центр «Доктор Спін» має стабільно високу якість продукту.

Також, медичний центр використовує останні досягнення IT-технологій, завдяки чому кожен може отримати висновок лікаря-рентгенолога та цифрову копію МРТ-плівки на електронну пошту.

Никогда и никому не рекомендую делать МРТ в этом центре у врача Семенюк Веры Петровны. В 2019 году после мрт в другом центре мне был поставлен диагноз: МРТ-ознаки дегенеративно-дистрофичних поперекового відділу хребта. Грижа L4-L5 (глубиной до 0,52 см, шириной у основания 1,68 см) и протрузии L2-L3 (глубиной до 0,28 см),L3-L4( глубиной до 0,30 см), L5-S1 (глубиной до 0,24 см и шириной 1,0 см) межпозвоночных дисков. И вот спустя 2 лет блокад, произошло чудо на обследования мрт в «діагностичному центрі МРТ центр «Доктор Спін»» грижа и часть протрузий просто рассосались бесследно согласно заключения врача : МРТ-ознаки дегенеративно-дистрофічних змін поперекового відділу хребта. Протрузія диска L4-L5 (до 0,3 см). Спондилоартроз L5-S1. Снимок ужасного качества! А 900 грн просто выбросила "на ветер"! Коментарий врача к снимку и заключению отсутствовал, просто ждите заключение на почту!

Алла, 29.04.2022

Мене насторожило те, що в описі лікаря не було вказано, що у мене в носовій пазусі є кіста. Тобто, по опису у мене все добре та ідеально. Про кісту нічого не сказали, й це дивно! Тому що три роки назад я робила МРТ і у мене була кіста в носовій пазусі. А так, все добре.

Євгенія, 18.01.2022

В клініці була діагностиці, лікар на прийомі не промовила ні слова, навіть нічого не пояснила. Лікар зробила свою роботу і відправила мене на ресепшен. На ресепшен абсолютно непривітні люди, також мені нічого не пояснила. Висновок діагностики був незрозумілий та неінформаційний.  Я дуже незадоволена своїм візитом

Анастасія, 26.07.2021

Был какой-то не приветливый персонал. Все как то очень сумбурно. И без позитива.

Елизавета, 19.07.2021

В принципе, все хорошо. Единственное, что их аппарат работает очень медленно. И не дают наушники. А эти звуки в МРТ аппарате, очень сильно давят на мозг. Поэтому, все время было нестабильное состояние.

Дарья, 21.06.2021
Дивитися всі відгуки