МЦ «Mediland»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Меділенд» надає послуги за такими напрямками медицини, як хірургія, флебологія, гінекологія, мамологія, неврологія, ендокринологія, проктологія та ін. В клініці проводяться інструментальні дослідження (колоноскопія, фолікулометрія, ехогістеросальпінгографія, УЗД, дуплексне сканування) на найбільш сучасному обладнанні, забезпечуючи високу точність діагностики. ще

вул. Маршала Рибалка, 11-Б. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

У клініці «Меділенд» можна пройти діагностичні процедури на інноваційних апаратах, які в поєднанні з високопрофесійними лікарями забезпечують високий рівень послуг, що надаються. Приємна атмосфера даного медичного закладу і індивідуальний підхід до кожного пацієнта - переваги клініки. У стінах «Меділенда» вся сім'я може при необхідності отримати висококваліфіковану допомогу.

Послуги діагностичного відділення Mediland (Меділенд)

Крім того, в клініці надається унікальна ексклюзивна послуга - УЗД-контроль об'ємно-контурної пластики обличчя.

Послуги, що надаються в «Меділенд»:

• колоноскопія;
  • фолікулометрія;
  • ехогістеросальпінгографія;
  • УЗД: м'яких тканин; щитовидної залози; артерій нирок; статевого члена; сечового міхура; органів мошонки; молочних залоз.
  • УЗД-контроль об'ємно-контурної пластики обличчя (ексклюзивна послуга);
  • УЗД триразовий моніторинг менструального циклу (5-7 дні, 12-14 дні, 21 день);
  • доплерографія: судин органів мошонки; судин шиї; судин нижніх кінцівок і ін .;
  • відеогастродуоденоскопія.

Обладнання Mediland (Меділенд)

Оснащення клініки «Меділенд»:

• колоноскоп;
  • УЗД-апарати останнього покоління, за рахунок чого діагностика проводиться з високою точністю.

Переваги діагностики Mediland:

• великий досвід роботи фахівців;
  • сучасне нове обладнання;
  • зручне місце розташування;
  • приємна, домашня атмосфера і щире бажання персоналу клініки допомогти кожному пацієнту.

Для первинних пацієнтів в клініці передбачені акційні пропозиції, а постійні клієнти можуть користуватися дисконтною накопичувальною системою або програмою лояльності.

Лікар УЗД відповідав на всі мої запитання, все коментував по кожному місцю, все сподобалося, візитом в клініку задоволена

Ангеліна, 25.04.2024

Все було чітко, зрозуміло, в призначений час. Я задоволена візитом в клініку

Наталія, 15.04.2024

Задоволена проведенням обстеження, клініка комфортна, дякую.

Людмила, 09.04.2024

Все сподобалося у цій клініці. Все було добре.

Ольга, 06.04.2024

Швидко видали результат Флюорографії, сподобався якості клініки, працює привітний та ввічливий персонал. Це найкраща клініка в яких я бувала.

Ангеліна, 20.03.2024

ул. Воздвиженская 3. На карті