МЦ «Mediland»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Клініка «Меділенд» надає послуги за такими напрямками медицини, як хірургія, флебологія, гінекологія, мамологія, неврологія, ендокринологія, проктологія та ін. В клініці проводяться інструментальні дослідження (колоноскопія, фолікулометрія, ехогістеросальпінгографія, УЗД, дуплексне сканування) на найбільш сучасному обладнанні, забезпечуючи високу точність діагностики. ще

вул. Маршала Рибалка, 11-Б. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

У клініці «Меділенд» можна пройти діагностичні процедури на інноваційних апаратах, які в поєднанні з високопрофесійними лікарями забезпечують високий рівень послуг, що надаються. Приємна атмосфера даного медичного закладу і індивідуальний підхід до кожного пацієнта - переваги клініки. У стінах «Меділенда» вся сім'я може при необхідності отримати висококваліфіковану допомогу.

Послуги діагностичного відділення Mediland (Меділенд)

Крім того, в клініці надається унікальна ексклюзивна послуга - УЗД-контроль об'ємно-контурної пластики обличчя.

Послуги, що надаються в «Меділенд»:

• колоноскопія;
  • фолікулометрія;
  • ехогістеросальпінгографія;
  • УЗД: м'яких тканин; щитовидної залози; артерій нирок; статевого члена; сечового міхура; органів мошонки; молочних залоз.
  • УЗД-контроль об'ємно-контурної пластики обличчя (ексклюзивна послуга);
  • УЗД триразовий моніторинг менструального циклу (5-7 дні, 12-14 дні, 21 день);
  • доплерографія: судин органів мошонки; судин шиї; судин нижніх кінцівок і ін .;
  • відеогастродуоденоскопія.

Обладнання Mediland (Меділенд)

Оснащення клініки «Меділенд»:

• колоноскоп;
  • УЗД-апарати останнього покоління, за рахунок чого діагностика проводиться з високою точністю.

Переваги діагностики Mediland:

• великий досвід роботи фахівців;
  • сучасне нове обладнання;
  • зручне місце розташування;
  • приємна, домашня атмосфера і щире бажання персоналу клініки допомогти кожному пацієнту.

Для первинних пацієнтів в клініці передбачені акційні пропозиції, а постійні клієнти можуть користуватися дисконтною накопичувальною системою або програмою лояльності.

Сподобалось, що у них звільнилось віконечко на раніше, нам зателефонували й запропонували прийти раніше, попередили, що потрібно прийти завчасно для заповнення анкети, але само МРТ прийшло доволі швидко, обслуговчий персонал гарний, ніяких зауважень до них не маю.

Юрій, 04.08.2024

Загалом сама клініка доволі непогана, сервіс у клініці чудовий, спеціаліст який проводив діагностику ставився до пацієнтів уважно та з повагою. Єдине що було не дуже так це результат обстеження, є сумніви стосовно чи там все вірно було вказано. Але в цілому все добре було у цій клініці.

Олеся, 25.07.2024

Все було досить швидко, зрозуміло усе пояснювали, й висновок по рентгену надійшов досить швидко. Тому ніяких зауважень не було.

Владислав, 24.07.2024

Високо оцінюю обслуговування , все сподобалося, дякую.

Назарій, 24.07.2024

Діагностику провели добре, а результат мені вислали тільки після мого нагадування.

Ірина, 19.07.2024

проспект Николая Бажана, 26, пом.343. На карті