231 відгук

Медіком (Medikom) на Печерську

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Поліклініка «Медіком» на Печерську для дорослих і дітей надає найширший спектр діагностичних послуг в розрізі УЗД і цифрової рентгенографії. На озброєнні поліклініки «Медіком» на Печерську є новий цифровий рентгенівський апарат LING LONG XR 6000 від компанії General Electric і експертний УЗД-сканер LOGIQ P6 (General Electric) 2013 року випуску. Завдяки цьому, а також кваліфікації персоналу, діагностика в поліклініці «Медіком» є еталоном якості та безпеки. ще

• Сб-Нд: 8:00-20:00

вул. Василя Тютюнника, 37/1. На карті

Печерський , м.Палац Україна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Будучи «першопрохідцем» в області приватної медицини в Україні, за роки свого існування клініка «Медіком» заслужила статус справжнього експерта в сфері діагностичних послуг.

Сьогодні поліклініка «Медіком» для дорослих і дітей на Печерську запрошує всіх пацієнтів пройти якісну, сучасну і швидку діагностику. Процес проведення діагностичних досліджень в «Медіком» на Печерську вивірений до дрібниць.

Пацієнтам не доведеться нудитися в очікуванні своєї черги, персонал надасть все необхідне для комфортного перебування в поліклініці, дослідження буде проведено з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм і правил.

Послуги діагностичного відділення Medikom (Медіком) на Печерську

Діагностичні послуги в поліклініці «Медіком» на Печерську представлені двома напрямами - УЗД і цифрова рентгенографія.

У «Медіком» на Печерську ви можете пройти УЗД для визначення стану:

• молочних залоз;
  • органів черевної порожнини;
  • функції жовчного міхура;
  • нирок і сечового міхура;
  • органів малого тазу;
  • мошонки і передміхурової залози;
  • щитовидної залози;
  • тазостегнових суглобів у дітей та ін.

Для проведення даних досліджень в «Медіком» на Печерську використовується ультразвуковий сканер LOGIQ P6 від компанії General Electric. Його безперечною перевагою перед іншими апаратами є наявність вбудованих вдосконалених програм для візуалізації кровотоку з побудовою 3D зображення.

Також в LOGIQ P6 є програми автоматичного придушення шумів і зниження зернистості. У розпорядженні фахівців, які працюють на апараті, велика різноманітність датчиків для досліджень, включаючи 4D датчик.

Також в «Медікомі» на Печерську пацієнтам доступний весь спектр цифрової рентгенодіагностики:

• екскреторна урографія (рентген сечоводів з контрастом);
  • пієлоцистографія (рентген нирок з контрастом);
  • цистографія (рентген сечового міхура з контрастом);
  • уретрографія (рентген сечівника з контрастом);
  • артрографія (рентген суглобів з контрастом);
  • фістулографія (рентген Свищева ходів з контрастом);
  • рентген придаткових пазух носа;
  • рентген всіх відділів хребта з функціональними пробами в кількох проекціях;
  • рентген будь анатомічної зони в кількох проекціях і ін.

Для цифрової рентгенографії в поліклініці Medikom на Печерську успішно застосовується апарат LING LONG XR 6000 від компанії General Electric. Його використання дозволяє скоротити час опромінення до 0,002 / 0, 02 секунд (в залежності від області). А саме дослідження з підготовкою займає не більше 15-20 хвилин.

Для порівняння, при цифрової рентгенографії легких в поліклініці «Медіком» доза опромінення становить приблизно 0,1 мілізіверт, а в апаратах старіших поколінь, встановлених в більшості інших клінік Києва, ця цифра близька 0,3 мілізіверт. При цьому час опромінення займає майже секунду.

Діагностика в поліклініці «Медіком» на Печерську є не тільки гарантією ефективного і точного лікування в подальшому, але і представляється як найбільш безпечна, точна і якісна в Києві.

Дуже комфортні умови, доброзичливий та професійний персонал. Рекомендую

Людмила, 25.08.2020

Діагностика мені сподобалась, але не сподобалось, що лікар прийшов без рукавичок.І не помив руки. І пішов до пацієнтки. Маска була спущена під ніс.На сьогодні, я вважаю це неприпустимо.Якщо в такій клініці не дотримуються миття рук, то про що можна розмовляти.В мене нема слів.

Неонила, 01.04.2020

Я прийшла раніше, і мене відразу прийняли, швидко та якісно зробили флюорографію. Все пройшло чудово.

Наталья, 19.01.2020

Очень понравилось отношение персонала. Клиника очень уютная.

Елена, 10.01.2020

Записывалась на флюорографию. Все прекрасно. Через десять минут дали результат.

Людмила, 27.12.2019