Клініка на Діловій ДЦ

Клініка на Діловий надає можливість пацієнтам пройти різні УЗД-дослідження - нирок, щитовидної залози, органів черевної порожнини, простати та ін. Лікарі використовують новітнє обладнання, що разом з високою кваліфікацією фахівців гарантує постановку точного діагнозу. Крім того, в медичному центрі надається можливість лікування захворювань неврологічного, гастроентерологічного, кардіологічного, мамологічного, терапевтичного та інших напрямків. ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Ділова, 5-б. На карті

Печерський , м.Олімпійська

Клініка на Діловий зібрала під своїм дахом висококваліфікованих фахівців, які за допомогою передового обладнання проводять точну діагностику. У клініці створена приємна обстановка, доброзичлива атмосфера, а до кожного пацієнта лікарі шукають індивідуальний підхід. Колектив медичного центру складається з фахівців високої кваліфікації, готових братися за найскладніші діагнози і клінічні випадки.

Інноваційне обладнання клініки дозволяє провести високоінформативними діагностику (функціональну і лабораторну) цілого ряду захворювань, що вважається одним з важливих умов успішного лікування.

Напрямки роботи в клініка на Діловий:

• кардіологія;
  • терапія;
  • ендокринологія;
  • отоларингологія;
  • гепатологія і ін.

Послуги, що надаються в клініці на Діловий:

• УЗД-діагностика:
    • органів черевної порожнини;
    • молочних залоз;
    • органів малого таза (трансабдоминально, трансвагинально);
    • щитовидної залози;
    • нирок;
    • сечового міхура;
    • простати.
  • дуплексне сканування внутрішньочерепних судин;
  • дуплексне сканування судин: периферичних судин (артерії або вени) кінцівок;
  • дуплексне сканування судин шиї.

Устаткування в клініці на Діловий

Для того щоб встановлювати точні діагнози, лікарі центру використовують сучасні лабораторні та інструментальні методи дослідження. Новітній УЗД-апарат даного медичного закладу дозволяє також проводити доплеровское дослідження.

Переваги в клініці на Діловий:

• точна діагностика, призначення ефективного лікування;
  • надання обслуговування та лікування, підібраного індивідуально для кожного пацієнта;
  • проведення процедур на сучасному обладнанні.

Обладнання, що використовується в клініці на Діловий:

• Vivid S5 - це цифровий ультразвуковий сканер, який дозволяє проводити дослідження як у дорослих, так і у дітей. Даний апарат лікарі використовують для урологічних досліджень, скелетно-м'язової системи, огляду органів, що знаходяться в черевній порожнині. Також Vivid S5 використовують для інтраопераційного контролю, чрезпищеводной дослідження.

Мені діагностика сподобалася, я дуже задоволена. Дякую!

Ольга, 09.04.2024

Зауважень не було, на ресепшен дуже ввічливий персонал, мене зустріли, все розказали. Прийом трохи чекала, попередній пацієнт трохи затримався. Сам прийом у лікаря дуже сподобався. Лікар УЗД спеціаліст все пояснювала і все показувала, уточнювала. Залишилися тільки позитивні враження

Наталія, 22.03.2024

Все  пройшло нормально. Клініка хороша, все є що потрібно. Все було дуже добре.

Ірина, 08.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Наталія, 08.02.2024

Сподобалась клініка, лікар теж сподобався. Дуже добре все пройшло. Гарно прийняли і якісно обслужили.

Надія, 24.01.2024

пр. Науки, 60а. На карті