134 відгуки

Візіум, медичний центр

Діагностичне відділення медичного центру Візіум пропонує пацієнтам комплекс послуг інструментальної діагностики: ультразвукові дослідження, нейросонографія, ехокардіографія, електрокардіографія. Для виявлення патологічних процесів, постановки найбільш точного діагнозу фахівці клініки застосовують в роботі електрокардіограф MortaraELI 230 з широким переліком функціональних можливостей. ще

• Нд: вихідний

вул. Анни Ахматової, 31. На карті

Дарницький , м.Позняки

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Діагностичні послуги центру Візіум

У діагностичному відділенні центру «Росток» представлено широкий перелік інструментальних діагностичних досліджень:

• УЗ-дослідження:
  • нейросонографія;
  • ехокардіографія;
  • електрокардіограма.

Технології діагностичного центру Візіум

Для виявлення патологій у найкоротші терміни експерти клініки використовують високотехнологічний портативний електрокардіограф Mortara ELI 230.

Переваги Mortara ELI 230:

• широкі можливості по обробці електрокардіограми;
  • абсолютна якість зняття сигналів ЕКГ;
  • унікальний алгоритм інтерпретації дозволяє проводити автоматичний достовірний аналіз ЕКГ дорослим, дітям (з 1-го тижня життя до 16 років);
  • електрокардіограф вибирає кращі 10 секунд запису для відображення на дисплеї, що сприяє зменшенню часу зняття електрокардіограми.

Дуже сподобалася клініка.У самій клініці було чистенько, зручно, спокійно та комфортно. Дійсно хороша клініка, лікарі досить професійно виконують свою роботу. Надали зразу висновок обслідування це було досить зручно, не довелося довго чекати, було все зроблено на місці.

Юлія, 29.07.2024

В клініці ввічливий персонал, лікарі хороші, по діагностиці все гарно пояснили, візитом в клініку задоволені

Володимир, 16.07.2024

Все було швидко, на діагностиці все розʼяснили, все було зрозуміло, зауважень не було. Висновок діагностики прислали на електронну пошту, що дуже зручно. Повністю все влаштовує

Ігор, 02.07.2024

Все було добре, задоволена, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Світлана, 19.06.2024

Понравилось отсутствие проблем - всё прошло хорошо.

Владислав, 19.06.2024

Бульвар Кольцова, 14д. На карті