Медичний центр «Клініка Образцова»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр сімейного типу «Клініка Образцова» пропонує консультації для дорослих і дітей у віці від 3 років. Пацієнти клініки можуть записатися на прийом до сімейного лікаря або будь-якого вузькопрофільного фахівця - від невролога до ендокринолога. Пацієнту можуть запропонувати діагностику, лабораторні дослідження та лікувальні процедури ще

• Вс: 9:00-17:00

вул. Касіяна 2/1. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Амбулаторний медичний центр «Клініка Образцова» відкритий з листопада 2016 року. Персонал клініки дотримується принципів професіоналізму, турботи про пацієнтів і високої уваги до кожного з них.

Клініка розташована у мальовничому районі Голосієво в екологічно чистій зоні парку і озер. Медичний центр знаходиться в 2 хвилинах ходьби від метро Іподром. Вона може похвалитися досвідченим медичним персоналом і, відповідно, високим рівнем сервісу.

Медичний центр «Клініка Образцова» працює з фахівцями головних науково-дослідних інститутів України, лабораторій, клінік і діагностичних центрів столиці.

Послуги медичного центру «Клініка Образцова»

У складі центру функціонує 7 кабінетів. Серед них - прийомні сімейного лікаря, ендокринолога, рефлексотерапевта і офтальмолога. Більшість послуг, у тому числі ЕКГ, лабораторні дослідження і лікарські процедури можна отримати на місці, але в разі потреби лікарі і адміністрація направить і буде супроводжувати пацієнта на обстеженнях в інших медичних установах та за її межами. Пацієнти можуть скористатися консультативними і лікувальними послугами на дому за системою «все включено»: від встановлення діагнозу і проведення процедур до можливого подальшого транспортування пацієнта для апаратної швидкої допомоги.

Переваги медичного центру «Клініка Образцова»:

• зручне місце розташування;
  • щоденний прийом і консультація клієнтів;
  • ввічливий і професійний медичний персонал;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • виклик лікаря додому;
  • лікарі клініки постійно проходять курси підвищення кваліфікації, отримуючи нові навички та техніки.

В клініці все чисто, акуратно, персонал уважний, але сама діагностика мала б тривати довше і проводитися ретельніше, я маю досвід, тому є з чим порівнювати.

Оксана, 09.04.2024

Залишилася не задоволена візитом. Робила УЗД  (вагітність)  вперше в житті. Після закінчення, отримала файлик з результатами обстеження, після того, як вийшла з лікарні вирішила подивитися на фотокартку де малеча, а її не виявилося. Як зазначив адміністратор клініки, що  я мала зазначити, що бажаю отримати знімки. Можливо то так, але я, як некомпетентна особа, яка має першу вагітність і перше УЗД,  про що було повідомлено при записі в клініку, не знала про дане правило Цієї клініки! .. Тому на душі трішки сумно за такі нюанси.. Лікар дуже сподобався, хороший спеціаліст!

Олена, 10.03.2021

Дуже охайна клініка, професійні лікарі. Все сподобалося.

Віра, 08.12.2019

Клиника понравилась, персонал профессиональный , предупредительный, проявили заботу. Понравилась работа профильного специалиста. Буду обращаться еще если прийдется.

Игорь, 14.05.2019

Хороший персонал, хорошее отношение, квалифицированный врач.

Татьяна, 31.01.2019

ул. Бориса Гмыри, 16. На карті