Відгуки про діагностичний центр Клініка Доброго Стоматолога

• Оплата карткою,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Здолбунівська, 9Б. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Хороша клініка, сучасна. Діагностику провели добре, трохи чекала прийом. Висновок КТ записують на диск, в наш час потрібно перейти на флешки, бо не у всіх залишилися дисководи

Вікторія, 17.04.2024

В клініку зверталась щоб зробити тільки рентген. В клініці мене доброзичливо прийняли, запропонували пройти і скористатися гардеробом, за мною прийшла медсестра і провела на процедуру. Все було чуйно, дуже приємно і лагідно. Мене все задовольнило.

Світлана, 05.02.2024

Сподобалась клініка. Ніяких зауважень немає.

Євгеній, 16.01.2024

Все пройшло компетентно, порадили та пояснили що потрібно робити, за ціною влаштувало та пригостили кавою. Все пройшло добре

Ігор, 14.11.2023

Все добре, але копію висновку довго роздруковували. В іншому все влаштувало. Дякую!

Анонім, 01.11.2023

В клініці гарний персонал, але якість панорамного знімка не дуже

Богдана, 25.10.2023

Я хотів би віддячити, все оперативно та гарно організовано! Я залишився дуже задоволений. Прийшов, все швидко зробили. Нормальні спеціалісти та якість. Все влаштувало! Немає жодних нарікань.

Георгій, 09.02.2021

Делал КТ челюсти- все отлично, внимательный коллектив. Все чисто, красиво и замечательно. Советую.

Шорохов Александр, 07.11.2020

Все нормально. По швидкому, все чисто та гарно зробили.

Оксана, 04.06.2020

Все хорошо, все замечательно. Все сделали быстро и хорошо.

Светлана, 21.02.2020

Обслуживание чудесное, просто запись на диске не очень четкая. Мой стоматолог сказал, что могли б и лучше. Спасибо.

Анжелика, 05.10.2018

Очень быстро, рецепция замечательная, на все вопросы отвечают, мне все понравилось.

Виктория, 03.04.2018