Клініка Доброго Стоматолога

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініка Доброго Стоматолога» надає можливість пройти діагностику зубів і порожнини рота за допомогою новітнього обладнання європейського зразка. Сучасна техніка - комп'ютерний томограф і радиовізіограф дозволяють отримати швидке і якісне обстеження зубнощелепної системи і підібрати найбільш ефективний метод лікування. ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Здолбунівська, 9Б. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Для діагностики захворювань зубного ряду, в «Клініці Доброго Стоматолога» використовують високоякісне сучасне обладнання, яке має мінімальне радіаційне випромінюванням і дозволяє швидко виявити приховані патології зубощелепної системи.

Устаткування, яке використовують в «Клініці Доброго Стоматолога»:

КТ обладнання. Сучасний комп'ютерний томограф дозволять безпомилково виявити ряд найскладніших захворювань зубного ряду. На відміну від прицільного або панорамного знімків, які передають зображення тільки в двох площинах, проведення комп'ютерної томографії дає можливість отримати 3D зображення всієї зубощелепної системи протягом декількох хвилин. Точний вибір зони сканування дозволяє варіювати розмір променя в залежності від розміру досліджуваної анатомічної області і відповідає міжнародному принципу ALARA (мінімальне опромінення для достатньої якості) для досягнення максимальної ефективності діагностики.

КТ-обстеження зубного ряду рекомендується перед лікуванням кореневих каналів, імплантацією зубів, при серйозних травмах зубно-щелепної системи, аномаліях розвитку зубного ряду, при підозрі на наявність кістозних і пухлинних утворень

Портативний радиовизиограф DX 300 «Dexcowin» дозволяє миттєво отримати високоточний прицільний знімок в межах 1-3 зубів і має ряд переваг перед звичайними рентген-апаратами:

• Компактні розміри приладу дозволяють переносити його з кабінету в кабінет і знімок робиться прямо в стоматологічному кріслі
  • Високоякісний знімок відразу ж виводиться на екран монітора, що дає можливість обговорити його результати разом з пацієнтом
  • Цифровий радіовізіограф володіє мінімальним радіаційним випромінюванням і абсолютно безпечний.

В клініку зверталась щоб зробити тільки рентген. В клініці мене доброзичливо прийняли, запропонували пройти і скористатися гардеробом, за мною прийшла медсестра і провела на процедуру. Все було чуйно, дуже приємно і лагідно. Мене все задовольнило.

Світлана, 05.02.2024

Сподобалась клініка. Ніяких зауважень немає.

Євгеній, 16.01.2024

Все пройшло компетентно, порадили та пояснили що потрібно робити, за ціною влаштувало та пригостили кавою. Все пройшло добре

Ігор, 14.11.2023

Все добре, але копію висновку довго роздруковували. В іншому все влаштувало. Дякую!

Анонім, 01.11.2023

В клініці гарний персонал, але якість панорамного знімка не дуже

Богдана, 25.10.2023