Дерматовенерологія (ДВ), медичний центр

В медицинском центре «Дерматовенерология» пациенты могут пройти ультразвуковое обследование организма на современном УЗИ-аппарате Logic от американской корпорации General Electric. Аппарат оснащен тремя датчиками (абдоминальным, трансвагинальным, трансректальным), поэтому все результаты исследований обладают высокой четкостью и достоверностью. ще

• Пн: 8:00-13:30
  • Ср: 8:00-13:30
  • Пт-Сб: 8:00-13:30
  • Вт-Вс: выходной

вул. Володимира Винниченка (раніше Ю. Коцюбинського), 14. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

У медичному центрі «Дерматовенерологія» проводять різні види ультразвукової діагностики. Даний вид досліджень дає можливість визначити, чи є у будь-якому органі патологічні процеси, оцінити їх вплив на інші системи організму. Завдяки використанню ультразвукових хвиль дослідження мають високу точність і достовірністю.

Для проведення ультразвукових досліджень потрібні спеціальні знання і підготовка, тому довіряти обстеження свого організму слід тільки кваліфікованому УЗД-фахівця, що володіє значним досвідом і академічними знаннями.

Переваги ультразвукового обстеження:

• абсолютна безболісність процедури - дослідження проводиться за допомогою спеціального абдомінального датчика, яким вводять (із легким натисканням) на певну зону на тілі людини.  Також, дослідження може проводитися вагінальним/трансректального датчиком для більш точного і повного діагностування стану органів малого таза у чоловіків і жінок;
  • можливість досліджувати практично усі системи організму;
  • відсутність суттєвої попередньої підготовки перед УЗД - перед проведенням більшості видів УЗД потрібно утриматися від вживання їжі, щоб обсяг внутрішніх органів не заважав діагностиці. Однак, при проведенні УЗД передміхурової залози бажано наповнити сечовий міхур, щоб мати більш чітке зображення передміхурової;
  • сучасний УЗД-апарат, що дозволяє робити точні дослідження, створювати якісні зображення. У «ДВ» використовується апарат Logic від американської корпорації General Electric. Даний прилад обладнаний трьома датчиками для проведення ультразвукових досліджень:
    • абдомінальним - для УЗД внутрішніх органів, щитовидної залози, нирок, молочних залоз, мошонки;
    • трансвагінальним - для УЗД органів малого таза у жінок;
    • трансректального - для УЗД передміхурової залози у чоловіків.

Клініка потребує ремонту, як для мене, клініка трохи занедбана

Аліна, 18.03.2024

Візитом залишився повністю задоволеним - лікар під час проведення УЗД усе дохідливо пояснив, іноді показуючи на моніторі, а на при кінці ще й проконсультував - що далі робити, які аналізи потрібно здати та до якого фахівця ще потрібно звернутись.

Олександр, 13.12.2023

Прийшли, нас вже чекали, кардіограму зробили швидко, усе пройшло добре.

Юрий, 21.10.2023

Мне не понравилось. Ничего мне там нормально не рассказали, не объяснили, ничего не прописали. Не так как это обычно в клиниках. Доктором недовольна.

София, 06.11.2020

Не понравилось, что в таком центре не могут напечатать, а пишут всё от руки, я не могу прочитать, что мне написал врач.

Николай, 07.11.2018

ул. Старонаводницкая, 13, офис 48 Секция А. На карті