Асоціація лікарів-інтерністів України

• Оплата карткою,
  • Сб: выходной

Повітрофлотський проспект 9. На карті

Солом'янський , м.Вокзальна

Згідно із статутом Асоціація лікарів-інтерністів України надає висококваліфіковану консультативну допомогу пацієнтам.
Для Вашої зручності можливе проведення консультацій офлайн (на базі Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2) та онлайн (з використанням Zoom, Skype, Google Meet та інших програм).

Основна мета нашої роботи – висококваліфікований терапевтичний підхід до коморбідного пацієнта з метою визначення основних причин його звернення до лікаря або встановлення резистентності до різних методів лікування.
У клініці внутнішніх хвороб обстеження таких пацієнтів проводить команда різних фахівців у галузі внутрішньої медицини: терапевти, кардіологи, сімейні лікарі, гастроентеролог, ендокринолог, невропатолог, лікар функціональної діагностики, спеціалісти в галузі гемостазу.

Ми надаємо широкий діапазон консультацій в особливо складних клінічних випадках.
Також практикуємо мультидисциплінарний підхід із залученням фахівців різних галузей для максимально швидкої постановки діагнозу і призначення лікування.
Такий підхід до вирішення проблеми багаторазово підвищує ефективність консультацій.

Підбираємо медикаментозну терапію для лікування та профілактики тромбозів (інфаркту міокарда, інсульту, ТЕЛА, тромбофлебіту вен нижніх кінцівок, тромбозів органів черевної порожнини).

Визначаємо резистентність до антитромбоцитарних та антикоагулянтних препаратів.

Надаємо консультативну допомогу при плануванні та в період вагітності (при невиношуванні, викиднях, гестозах, ускладненнях вагітності або безплідді).

Зважено призначаємо проведення інвазивних методів діагностики та хірургічного лікування хронічного коронарного синдрому (стабільної стенокардіі), згідно з останніми рекомендаціями Європейського товариства кардіологів.

Надаємо практичні рекомендації щодо альтернативного медикаментозного лікування.

Проводимо загальноклінічні, інструментальні методи обстеження та діагностику порушень гемостазу.

Ми маємо в своєму розпорядженні повний спектр медичного обладнання для надання терапевтичної та діагностичної допомоги.

Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколів.

Наші лікарі є висококваліфікованими фахівцями в своїй галузі, постійно вдосконалюють свої знання шляхом участі в міжнародних конференціях, тренінгах, майстер-класах.

Обладнання:

• Апарат ультразвукової діагностики
  • електрокардіограф
  • ЕКГ з навантажувальною пробою (тредмил-тест)
  • холтер ЕКГ
  • апарат для добового моніторування артеріального тиску.

Клініка дуже сподобалася. Все дуже добре пройшло, все повністю влаштувало у цій клініці. Все нормально було, якісно та швидко все зробили, надали усі необхідні рекомендації.

Юрій, 21.03.2024

пр. Лобановского, 17, 1 этаж. На карті