Аксімед на О. Туманяна

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У «Аксімед» пацієнти можуть пройти діагностику на новітньому якісному обладнанні. Медичні фахівці проводять цифрове рентгенологічне дослідження, реоенцефалографію, електроенцефалографію, УЗД, електрокардіографію, електронейроміографію. Після проходження діагностики пацієнтові видають висновок. ще

• Вс: 9:00-18:00

вул. О. Туманяна, 3. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Послуги діагностічного відділення клініки Аксімед

Діагностичні дослідження, які функціонують в «Аксімед»:

• реоенцефалографія (РЕГ) - реєстрація тонусу судин головного мозку. При вивченні результатів даного дослідження лікар може виявити непрямі симптоми лікворної гіпертензії, провести діагностику вегетативно-судинних, функціональних змін, провести оцінку вираженості судинного спазму;
  • електроенцефалографія (ЕЕГ) - реєстрування біоелектричної активності мозку. При цій процедурі пацієнту накладають електроди електроенцефалограф на голову. ЕЕГ показаний тим пацієнтам, у яких необхідно оцінити функціональну активність мозку при будь-якому різновиді його патології (нейроінфекції, наслідків черепно-мозкових травм, цереброваскулярних хвороб та інших). У пацієнтів з діагнозом епілепсія, судомний синдром, дана процедура - індикатор ефективності провідний терапії;
  • електронейроміографія (ЕНМГ) - діагностика, яка проводиться на спеціальному апараті міографі. Це дослідження дозволяє виміряти швидкість проходження нервового імпульсу по нервових волокнах. Дана методика діагностики дає уявлення про функціональний стан м'язової тканини, здатності м'язів скорочуватися, відповідаючи на електричний імпульс. ЕНМГ не вимагає спеціальної попередньої підготовки до дослідження;
  • електрокардіографія (ЕКГ) - різновид електрофізіологічної діагностики, при якій реєструються електричні поля, утворені при роботі серцевого м'яза. Після проведення діагностики пацієнту видається електрокардіограма - графічно представлена ​​різниця потенціалів роботи серця;
  • ультразвукове дослідження (УЗД) - обстеження організму за допомогою ультразвукового опромінення. Широке застосування в медицині дана процедура знайшла завдяки практично повній відсутності протипоказань до її проведення, а також невисокій вартості;
  • цифрове рентгенологічне дослідження - одна з пріоритетних методик дослідження організму. Обстежує кістки, суглоби, нирки, додаткові пазухи, легені. Перевага цифрового дослідження - в 10 менша інтенсивність рентгенівського променя, ніж при звичайній рентгенографії. Наслідок цього - зменшення дозового навантаження на організм;
  • магнітно-резонансна томографія - потужний томограф Hitachi Aperto Lucent відкритого типу дозволяє якісно візуалізувати органи і системи людини на високому рівні, детально вивчити анатомічну будову організму пацієнтів з порушенням функції центральної і периферичної нервової системи.

Клініка нам дуже сподобалася, залишилися повністю усім задоволені. Зустріли нас дуже добре, усі привітні та щирі, все нам показали, допомогли та надали всю необхідну інформацію.

Сергій, 30.04.2024

Все влаштувало, клініка комфортна, дякую.

Ірина, 19.04.2024

Все було чудово, візитом в клініку задоволена

Олена, 18.03.2024

Сподобалася клініка, було все добре у цій клініці.

Анна, 15.03.2024

Клиника впечатлила, приняли вовремя по записи, очень комфортно, персонал внимательный, любезный, все рассказали и все сделали

Руставелі, 13.03.2024

вул. Р. Окіпної, 5.