Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

У медичному центрі пацієнт може пройти процедури з функціональної діагностики, ультразвукових досліджень, ендоскопії, дуплексного сканування. ще

• Нд: вихідний

вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12). На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

В Академії Вашого здоров'я функціонує діагностичне відділення, що дозволяє проводити різноманітну діагностику роботи систем пацієнта.

Перелік досліджень, що проводяться в Академії Вашого здоров'я включає:

• магістральних судин голови;
  • вен нижніх кінцівок;
  • судин шиї;
  • судин статевого члена;
  • артерій нижніх кінцівок.

Діагностичне обладнання:

• УЗД апарат - SSI-6000 - для проведення ультразвукових досліджень органів;
  • апарат Olympus CLV-U20 / CV-100 - для проведення ендоскопічної фіброгастроскопії (огляд стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки); колоноскопії - ендоскопічної процедури, що полягає в огляді внутрішньої поверхні товстої кишки;
  • кольпоскоп для оптичного огляду шийки матки: «SCANER MK-200»; «SCANER-MK-300»

Все було добре, ніяких зауважень. Лікар, який проводив УЗД, дуже уважний, все пояснила, все супер

Єлизавета, 20.04.2024

Сподобалася клініка, все було чудово. Дуже приємні люди працюють на рецепції.

Таїсія, 09.04.2024

Дуже приємні спеціалісти у цій клініці. Дівчата на рецепції теж дуже приємні, уважні та ввічливі. Загалом усе дуже сподобалося у цій клініці, все було добре та доволі комфортно.

Валентина, 06.04.2024

Персонал клініки приємний, всі привітні. В клініці гарна, комфортна, чисто. Лікар, яка робила мені діагностику, дуже уважно підійшла до моєї проблеми

Марiя, 14.03.2024

В клініці дуже хороший УЗД спеціаліст, лікарю дуже вдячний. Лікар дуже кваліфікована, дуже гарний спеціаліст, лікар на своєму місці. Я дуже задоволений прийомом і буду рекомендувати клініку. В клініці гарно, дуже затишно, персонал клініки хороший

Олексій, 28.02.2024