44 відгуки

Ваш Лікар, науковий медичний центр

Науковий медичний центр «Ваш лікар» надає повний спектр послуг у первинній функціональній діагностиці стану організму. Так, у центрі «Ваш лікар» проводиться комплексна ультразвукова діагностика, включаючи такі спеціалізовані дослідження, як електрокардіографія, нейросонографія та ін, діагностика роботи серця за допомогою звичайного ЕКГ та ЕКГ по Холтеру, діагностика роботи легень та багато іншого. ще

• Сб-Нд: вихідний

пр-т. Науки, 77. На карті

Шевченківський , м.23 серпня

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

Науковий медичний центр «Ваш лікар» спеціалізується на комплексній медичній допомозі дорослому та дитячому населенню, невід'ємною частиною якої є якісна первинна діагностика організму.

Перелік діагностичних послуг, що надаються у науковому медичному центрі «Ваш лікар»:

• ультразвукова діагностика (з допплерографією):
    • шлунка;
    • колінних та плечових суглобів;
    • мигдаликів;
    • молочних залоз;
    • сечового міхура та сечоводів;
    • мошонки;
    • м'яких тканин;
    • органів черевної порожнини;
    • органів малого тазу трансабдомінально;
    • периферичних лімфовузлів;
    • гепатобіліарної системи;
    • підшлункової залози;
    • нирок та надниркових залоз;
    • заочеревинного простору;
  • ЕхоКГ (ехокардіографія);
  • функціональна діагностика:
    • ЕКГ (електрокардіографія);
    • моніторування ЕКГ по Холтеру;
    • спірографія з пробами та без та ін.

Обладнання, яке використовується в науковому медичному центрі «Ваш лікар»:

• ультразвуковий апарат My Lab 30 CV (кардіоверсія) від Esaote (Італія), що володіє унікальною комбінацією найвищої якості візуалізації, неймовірної експлуатаційної гнучкості та високої продуктивності, що робить цей апарат найефективнішим інструментом для проведення скринінгових досліджень. Області використання ультразвукової системи My Lab 30 CV включають: кардіологію, гінекологію, урологію, загальну візуалізацію, педіатрію та ревматологію;
  • електрокардіограф з можливістю проведення звичайного ЕКГ та ЕКГ за Холтером. Так, під час зняття ЕКГ з Холтера здійснюється безперервна реєстрація ЕКГ протягом цілої доби, що дозволяє отримати для проведення подальшого аналізу близько 100 тис. серцевих циклів;
  • спірограф, здатний точно вимірювати обсяг дихання за хвилину разом зі швидкістю потоків повітря в нормі та при фізичному навантаженні (з вдиханням бронхорозширювальних препаратів).

Я очень довольна клиникой, они меня спасли.

Анна, 04.05.2018

Очень приятная и приветливая девушка на ресепшене . Быстро и без очереди .

Татьяна, 21.02.2018

Девушка на рецепции была очень приветливая, врач принял вовремя.

Виктория, 13.09.2017

Все было отлично, все, что хотел, все сделал

Андрей, 07.09.2017

Все устроило, все нормально. Нормально все сделали, никаких претензий нету.

Алексей, 04.09.2017

ул. Олимпийская, 10. На карті