Medical space XXI (Медікал спейс)

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

У нашому кардіологічному центрі лікарі діагностують будь-яку патологію серця та розробляють індивідуалізований план лікування. Здійснюють моніторінг лікування пацієнтів з хронічними серцевими захворюваннями. У нас Ви завжди отримаєте рекомендації з профілактики серцевих захворювань та ризиків їх виникнення, зможете пройти курс інфузійної терапії та отримати інші послуги ще

• Нд: вихідний

вул. Ахсарова 4/6-А. На карті

Шевченківський , м.Олексіївська

Зверніться до нас для отримання консультації у провідних фахівців у галузі інтенсивної терапії серцево-судинних захворювань! Наші лікарі мають великий досвід роботи в кардіохірургії та інтервенційній кардіології. Вони успішно лікують пацієнтів з найскладнішими випадками, включаючи кардіогенний шок, розрив аневризми, великий інфаркт міокарда і навіть проникаючі поранення серця.

Раніше, щоб отримати консультацію таких висококваліфікованих фахівців, доводилося одержувати направлення від дільничного терапевта або кардіолога, а потім довго чекати прийому в черзі в консультативній поліклініці. Тепер же наші експерти доступні для проведення діагностики без зайвих затримок. Запишіться на прийом і отримайте експертний висновок кардіолога без зайвого клопоту і черг!

Наші послуги

• Консультація кардіолога

- це особиста зустріч з кваліфікованим спеціалістом, який має експертні знання в галузі серцево-судинної системи. Під час консультації лікар ретельно огляне ваш медичний запис, візьме анамнез, відповість на ваші питання та, за необхідності, призначить додаткові обстеження.

• Екг

це безпечний та неінвазивний метод дослідження, який використовується для оцінки роботи серця. Під час ЕКГ, електроди прикріплені до шкіри на грудях, кінцівках та стегнах, які записують електричну активність серця. Цей запис надає лікарям важливу інформацію про ритм та функцію серця.

• Узд серця

- це процедура, під час якої використовуються високочастотні звукові хвилі для створення зображення серця. Це дозволяє лікарям докладно оглянути структуру і функцію серця, включаючи клапани, порожнини та стінки серця.

• Стрес-ЕКГ

це сучасний метод діагностики створений з метою підвищення ефективності виявлення серцевих захворювань та покращення вашого серцевого здоров'я. За допомогою спеціального обладнання та програмного забезпечення, Стрес-ЕКГ здатний виявити навіть найдрібніші зміни в роботі серця, що дозволяє рано виявляти серцеві патології.

• Холтер

це портативний електрокардіограф, який фіксує електричну активність серця протягом тривалого періоду часу, зазвичай 24 або більше годин. Пацієнт носить невеликий пристрій, який записує серцевий ритм під час звичайних щоденних дій та активностей.

• Інфузійна терапія

- це процес введення спеціально підібраних розчинів або лікувальних речовин безпосередньо в кров через вену за допомогою крапельниць або інфузійних насосів. У нашій клініці ми використовуємо інфузійну терапію для оптимізації здоров'я серця та впровадження необхідних поживних речовин та лікарських препаратів.

• Лабораторні дослідження

пр. Героев Харькова 162 . На карті