Медичний центр «Діагностика плюс»

Медцентр «Діагностика плюс» надає послуги лікаря гінеколога (кольпоскопіста), гінеколога-ендокринолога, лікаря УЗД (трансвагінально) ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Максиміліанівська, 10. На карті

Київський , м.Пушкінська

Медичний центр «Діагностика плюс» надає такі послуги:

• Консультація гінеколога
  • УЗД органів малого тазу трасвагінально
  • Діагностіка вагітності
  • Кольпоскопічне обстеження
  • Прицільна біопсія шийки матки
  • Лікування патології шийки матки, в т.ч. з використанням апарата «Фотек»
  • Лікування захворювань, що передаються статевим шляхом (хламідійна, уреоплазмоз та урогенітальний мікоплазмоз, трихомоніаз, кандидоз, бактеріальний вагіноз, генітальний герпес, вірус папілломи людини та інші)
  • Лікування запальних захворювань органів малого тазу
  • Лікування вторинних захворювань сечовидільної системи
  • Корекція місцевого імунітету
  • Підбір контрацепції
  • Прегравідарна підготовка (підготовка до вагітності)
  • Лікування безпліддя
  • Лікування порушень місячного циклу
  • Лікування нейроендокринних гінекологічних захворювань (вторинна аменорея, ендометріоз, синдром полікістозних яєчників, гіперандрогенія, гіперпролактинемія,
  • мастодинія, альгодисменорея (болючі місячні)
  • Лікування клімактеричного синдрому і підбір менопаузальної гормональної терапії
  • Лікування кіст яєчників
  • Проведення діагностики онкологічних захворювань органів малого тазу

Також в медичному центрі можливо пройти повну лабораторну діагностику (мікроскопія мазка, посіви, цитологічний мазок (ПАП-тест), дослідження гормонального фону, обстеження на інфекції, що передаються статевим шляхом (методом ПЛР и ІФА), визначення онкомаркерів і т.д.)

Медичне обладнання, що використовується в роботі медичного центру «Діагностика плюс»:

• Кольпоскоп МК-200 (дослідження патології шийки матки, піхви та вульви; для забору прицільної біопсії)
  • Апарат УЗД «QBit 5» (дослідження органів малого тазу трансвагінально)
  • Електрохірургічний високочастотний апарат ФОТЕК – модель «ONYX-A» (лікування патології шийки матки: аргоноплазмова абляція, радіохвильова деструкція, LEEP ексцизія шийки матки, конізація шийки матки; для забору прицільної біопсії)