10 відгуків

Comfort Clinic (Комфорт Клінік)

• Нд: вихідний

м. Ірпінь, вул. Західна, 6. На карті

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Ірпеня:

Comfort Clinic надає широкий спектр діагностичних послуг. Клініка оснащена новим діагностичним обладнанням, а діагностику прооводят висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.

В Comfort Clinic можна отримати такі діагностичні послуги:

• УЗД органів і систем організму (в т.ч. доплерографію);
  • кольпоскопію;
  • дерматоскопію.

Також клініка надає комплексні діагностичні послуги, за допомогою яких можна перевірити кілька органів або систем організму за спеціальними цінами.

Сучасне обладнання, кращі фахівці, індивідуальний підхід, доступні ціни - головні переваги клініки Comfort Clinic.

Все сподобалось, персонал привітний, всім задоволена

Дар'я, 09.10.2023

все було добре. Лікар який проводив УЗД був уважний.

Наталія, 29.05.2023

В клинике хорошее обслуживание и работают компетентные врачи. Мне все понравилось

Олександра, 08.05.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, яка проводила мені діагностику, була досвідчена та приділила мені стільки уваги, скільки не приділяли мені ще ніде! Вже записалась до них ще на декілька діагностик, і взагалі, ще не раз звертатимусь до них іще! Усім рекомендую!

Юлія, 05.01.2023

г. Ирпень ул. Соборная 9. На карті