Медичний центр «Одвіс Плюс»

Діагностичний центр
  • Паркінг,

«Одвіс Плюс» спеціалізується на ендоскопії. В результаті такого дослідження, пацієнт отримує повну інформацію про стан травного тракту. Для діагностики застосовується новітнє обладнання японського виробника Olympus ще

• Сб-Нд: вихідний

ул. Шевченка, 64 (2 поверх). На карті

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Діагностику в центрі «Одіс Плюс» проводять за допомогою сучасного відеоендоскопа EVIS EXERA II японської фірми Olympus (лідера у виробництві ендоскопічного обладнання).

Ендоскопія в «Одвіс Плюс»

Діагностика на відеоендоскопія EVIS EXERA II

Набір наявних в центрі гнучких ендоскопів дозволяє оперативно проводити діагностику і лікування органів шлунково-кишкового тракту: шлунок, стравохід, товстий кишечник, дванадцятипала кишка.

Огляд зі збільшенням в різних світлових режимах і висока роздільна здатність цифрової відеосистеми дозволяють виявляти зміни на ранніх стадіях і точно визначити зону, в якій буде проводитися біопсія (забір матеріалу для лабораторного і морфологічного дослідження).

Після дослідження клієнту видають детальний висновок з коментарями фахівця. Перевагою діагностики за допомогою відеоендоскопа є можливість зберегти зображення в цифровому форматі.

Можливості ендоскопії в центрі «Одвіс Плюс»

• ендоскопічна діагностика верхніх і нижніх відділів травного тракту:
    • відеогастродуоденоскопія,
    • відеоонкогастропанель (лабораторні дослідження)
  • забирання біопсійного матеріалу для гістологічної діагностики (захворювання шлунково-кишкового тракту)
  • гістологічне дослідження біологічного матеріалу.