МДЦ Експерт Дніпро на вул. Ближня

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих і дітей: УЗД, КТ, МРТ. Також в діагностичному центрі Ви зможете проконсультуватися з досвідченим рентгенологом. ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Ближня, 31. На карті

Новокодацький

Мережа медичних діагностичних центрів «Експерт» пропонує своїм клієнтам широкий вибір послуг діагностики для дорослих та дітей. Діагностичні центри розташовані в таких містах, як: Київ, Дніпро, Черкаси, Житомир, Харків, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Суми, Шепетівка.

Мережа ДЦ «Експерт» надає такі послуги:

• Комп’ютерна томографія
  • Магнітно-резонансна томографія
  • Ультразвукове дослідження
  • Нейроміографія
  • Консультація лікаря-рентгенолога

Всі центри «Експерт» обладнані найсучаснішими діагностичними апаратами Toshiba. Таке обладнання дозволяє отримати найточнішу інформацію про структуру органів і тканин, і надає лікарю можливість найточніше поставити діагноз і сформувати схему лікування. Також, що не найменш важливо, всі патології можна побачити неінвазивно, тобто без оперативного втручання.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Візитом залишився дуже задоволеним - весь персонал від тих хто зустрів, до лікарів, з якими довелось спілкуватись, дуже професійні, привітні, доброзичливі, надавали відповіді які в мене виникали.

Олександр, 16.04.2024

Діагностику зробили добре, гарне обслуговування

Анонімно, 15.04.2024

Чудова клініка, надали послуги швидко та якісно. Все було досить добре.Дякую.

Сергій, 15.04.2024

Сподобалася клініка, зробили все що мені було потрібно зробити якісно та швидко. Загалом все добре було у цій клініці

Андрій, 30.03.2024

Все було добре, діагностику провели без зауважень

Ірина, 26.03.2024