Відгуки про діагностичний центр МДЦ Експерт Дніпро на вул. Ближня

• Сб-Вс: выходной

вул. Ближня, 31. На карті

Новокодацький

Візитом залишився дуже задоволеним - весь персонал від тих хто зустрів, до лікарів, з якими довелось спілкуватись, дуже професійні, привітні, доброзичливі, надавали відповіді які в мене виникали.

Олександр, 16.04.2024

Діагностику зробили добре, гарне обслуговування

Анонімно, 15.04.2024

Чудова клініка, надали послуги швидко та якісно. Все було досить добре.Дякую.

Сергій, 15.04.2024

Сподобалася клініка, зробили все що мені було потрібно зробити якісно та швидко. Загалом все добре було у цій клініці

Андрій, 30.03.2024

Все було добре, діагностику провели без зауважень

Ірина, 26.03.2024

Мені все дуже сподобалося у цій клініці. Сама клініка дуже хороша та комфортна. Дуже компетентні працівники, ввічливі та уважні. Тільки позитивні відгуки залишилися від цієї клініки.

Дарія, 23.03.2024

Хороша клініка, діагностику провели добре, зауважень до персоналу і лікаря не було, лікар діагностику дуже приємний

Ірина, 22.03.2024

В клініку зверталася вже не перший раз. В клініці дуже хороший лікар діагностики, дуже уважний і дуже приємний.  Компʼютерну томографію зробили дуже добре, лікар приділив багато уваги. Я дуже задоволена роботою клініки

Любов, 22.03.2024

Задоволений комфортом в клініці і проведенням діагностики, дякую.

Юрій, 13.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Все зробили швидко та якісно. У самій клініці дуже красиво, чудовий та привітний персонал. Сервіс у клініці на доволі високому рівні. Все пройшло дуже приємно.

Віктор, 11.03.2024

Сподобались сервіс, обслуговування, професійність персоналу, а ще те, що приблизно за голину, отримав висновки МРТ.

Андрій, 09.03.2024

Все було добре в клініці, персонал привітний і чуйний, зауважень не було, сподобалася клініка

Віталій, 07.03.2024

Сподобалося усе в клініці. Все чудово пройшло, клініка хороша.

Олександр, 28.02.2024

Сподобалася клініка. У клініці ввічливий, хороший, уважний персонал. Дуже сподобалося як все гарно зробили. Лікарі у клініці дуже хороші, професійні, компетентні. Рекомендувала уже цю клініку своїм знайомим.

Вікторія, 16.02.2024

Все пройшло добре. Клініка чудова. Дякую.

Олексій, 07.12.2023

Вежливое, тактичное отношение. Хорошие условия. Осталась довольна.

Марія, 05.12.2023

Усе пройшло добре, єдине — побажання, у кабінеті де проводять МРТ, покласти якесь покриття на підлогу, бо йти босоніж по голій підлозі не дуже приємно.

Олександр, 04.12.2023

Погана локація клініки. Персонал нормальний, комфортно у клініці.

Галина, 02.12.2023

Працюють дуже доброзичливі та чемний персонал, все зробили як потрібно, на мою особисту ел адресу відразу надіслали висновок. Я задоволена роботою клініки.

Надія, 24.11.2023

Клініка сподобалась. Все пройшло нормально.

Микола, 16.11.2023

Пройшло все чудово, на найвищому рівні.  Перебування в клініці дуже комфортне, я задоволена.

Антоніна, 13.11.2023

На жаль вчасно не прислали висновок від лікаря,а  загалом все сподобалось.

Анонімно, 03.11.2023

Чисто, комфортно, професійно, доброзичливо та багато інших позитивних епітетів.

Олексій, 05.09.2023

Было быстро, комфортно и удобно. Нет никаких претензий

Светлана, 29.08.2023

Мне все очень понравилось, хороший интерьер и оборудование, вежливый персонал. Очень рада, что попала в эту клинику

Галина, 05.07.2023