Ендоскопічна нейрохірургія, медичний центр

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,

У діагностичному центрі клініки «Ендоскопічна нейрохірургія» надається широкий перелік досліджень систем і органів, що дозволяють визначити патологію за короткий час і приступити до її лікування. На базі клініки використовуються унікальні технології, що надаються сучасними апаратами діагностування: томограф експерт-класу Asteion 4S фірми «Toshiba», лазерний апарат «Medilasfibertom 4060» фірми Dornier та інші ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Космічна, 21 (Онкодиспансер, 2 поверх). На карті

Шевченківський

Центр «Ендоскопічна нейрохірургія» заснований в 1997 році професором і заслуженим нейрохірургом України, Лауреатом міжнародної премії Зоріна Миколою Олександровичем.

Головною спеціалізацією медичної установи є лікування хребетних травм і захворювань з використанням сучасних нетравматичний технологій.

За 19 років роботи в центрі «Ендоскопічна нейрохірургія» було прооперовано понад 8 тис.

У 2006 році Європейський дослідницький центр присвоїв клініці «Ендоскопічна нейрохірургія» сертифікат, що підтверджує, що надаються послуги в сфері нейрохірургії, променевої діагностики, ендоскопії відповідають вищої якості і рекомендовані для міжнародного використання.

У клініці здійснюється лікування:

• гриж міжхребцевих дисків - пункційної лазерної мікродискектомії;
  • спондилоартроз (фасеточного синдрому) - методом лазерної деструкції фасеткових нервів;
  • болю в спині - шляхом лікувальних блокад;
  • травматичних і патологічних (остеопороз або метастатичний процес) переломів хребців - методом пункційної вертебропластики;
  • гриж міжхребцевих дисків - видалення за допомогою ендоскопічної ендоскопа.

Методи, що застосовуються в медичному центрі:

• лазерна вапоризації дисків - випаровування рідини з ураженого диска, що сприяє зниженню внутрішньодискового тиску і поверненню зміщеного фрагмента на місце;
  • вертебропластика пункційна - відновлення форми і функції хребця закритим способом за допомогою спеціальної голки - без розрізу шкіри і тканин;
  • кіфопластіка - відновлення висоти тіла «просевшего» хребця і нормалізація його геометрії;
  • епідуральна блокада - техніка, що володіє швидким і стійким знеболюючим ефектом при болю в спині.

Професор Зорін Н.А. першим в Україні застосував високоефективну і малотравматичну методика TESSYS, створену німецькою фірмою JOIMAX для видалення гриж міжхребцевих дисків і відірвалися хрящових фрагментів. Методика TESSYS сприяє видаленню гриж будь-якого розміру і локалізації. Дана технологія зводить можливість травмування нервових корінців під час видалення грижі до мінімуму. Маніпуляція протікає практично безкровно і для її здійснення немає необхідності використовувати наркоз, так як застосовується місцева анестезія виключає появу больових відчуттів.

Все було досить швидко, комфортно, багато часу не відняло. Візитом в клініку залишився задоволений

Павло, 26.04.2024

Гарна клініка, зручна та комфортно. Обслуговування було хороше зі сторони персоналу. Загалом все пройшло добре.

Олена, 16.04.2024

Не сподобалося те, як проводили діагностику, а саме швидко вводили ін'єкцію, це небезпечно, відношення до пацієнтів також залишає бажати кращого.

Гліб, 12.04.2024

Перед  обстеженням не надали достатньо інформації.

В'ячеслав, 27.02.2024

В клинике на регистратуре очень сильно пахло электронными сигаретами, возможно медсестры только покурили, у меня непереносимость этого запаха, поэтому я этот запах всегда слышу

Анжеліка, 08.02.2024

ул. Героев Спасателей (Влади Дубинина), 14. На карті