«ОН Клінік» в Чернігові

Узкопрофильный медицинский центр «ОН Клиник» в Чернигове специализируется на лечении заболеваний в области проктологии, гинекологии, гастроэнтерологии, дерматологии и трихологии, хирургии. Специально для качественной диагностики болезней тут размещено отделение УЗИ. ще

• Нд: вихідний

вул. Героїв Чорнобиля, 3. На карті

«ОН Клінік» у Чернігові – один із медичних центрів всеукраїнської мережі, яка зарекомендувала себе на діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у проктології, гінекології, хірургії, дерматології. У клініці є відділення трихології, а також спектр послуг, що надаються, розширився до консультації та лікування з приводу гастроентерології та проходження ультразвукової діагностики.

З 1 вересня 2021 року в мережі медичних центрів «ДокторПРО» відбувся ребрендинг і центри були перейменовані на «ОН Клінік». Тепер усю інформацію про медичні центри, послуги та лікарів можна знайти на сайті onclinic.ua. Таким чином у корпорації медичних центрів «ОН Клінік» в Україні налічується 20 медичних центрів та 10 лабораторних пунктів.

З 15 серпня 2022 р. – у клініці відкрито відділення Гінекології та Хірургії. У Відділенні Гінекології фахівці проводять діагностику кольпоскопії, лабораторні призначення. Проводиться медикаментозне переривання вагітності та лікування широкого спектру захворювань. У Хірургії пропонується лікування за допомогою малоінвазивної хірургії.

Центр «ОН Клінік» у Чернігові оснащений сучасним відеодіагностичним та терапевтичним обладнанням провідних світових виробників, що дозволяє швидко виявляти та лікувати хвороби та патології організму якісно та швидко.

У відділенні проктології проводять безопераційну терапію анальної тріщини, геморою 1-3 стадії, видалення поліпів та косметичних дефектів заднього проходу. На прийомі у проктолога пацієнт одержує комплексну діагностику прямої кишки. На основі одержаних результатів призначається ефективне лікування. Діагностують захворювання за допомогою пальцевого огляду, методів аноскопії та ректороманоскопії. Фахівці клініки застосовують сучасні методики безопераційного лікування проктологічних проблем, такі як дезартеризація гемороїдальних вузлів, латексне лігування, інфрачервона коагуляція, лазерна вапоризація.

Досвідчені дерматологи борються з такими шкірними проблемами як псоріаз, екзема, дерматит та інші. За допомогою унікальних препаратів, які не є в аптеках, лікарям вдається досягти відмінних результатів у лікуванні. Діагностика новоутворень проводиться за допомогою дерматоскопа, проводиться видалення новоутворень за допомогою апарату Сургітрон. Процес проходить з високою ефективністю, без больових відчуттів та рубців.

У клініці можна отримати консультацію кваліфікованого лікаря-трихолога, пройти цифрову трихоскопію. Позбутися хвороб і таких проблем шкіри голови, як випадання волосся, свербіж, лупа можна завдяки методам, що використовуються в «ОН Клінік».

Досвідчений лікар-гастроентеролог клініки проводить дослідження організму пацієнта, збирає відомості про історію хвороб, вивчає результати аналізів та діагностики, призначає схему лікування, індивідуально підібрану саме для конкретної людини.

Крім того, в установі можна пройти ультразвукове дослідження всіх систем організму та органів. Завдяки якісному апарату лікар може отримати детальні подробиці стану здоров'я пацієнта, і навіть визначити початкову стадію хвороби.

У відділенні ендоскопії можна пройти дослідження: гастроскопію та колоноскопію

Також в "ОН Клінік Чернігів" відкрито відділення неврології та ендокринології

Провідні лікарі клініки мають великий досвід роботи в медицині, що дозволяє пацієнту отримати найбільш ефективне та якісне лікування.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

Все дуже сподобалося, клінікою задоволені

Світлана, 25.03.2024

Й дівчина на рецепції молодець, одразу як я прийшла піднялась та привіталась та й лікар УЗД вищий пілотаж!

Тетяна, 09.03.2024

Дуже сподобалась клініка, пройшло все чудово. У клініці привітний персонал, нарікань немає ніяких.

Ольга, 26.02.2024

Самые положительные впечатления о клинике, персонал на ресепшен очень внимательный. Очень понравился доктор УЗИ специалист, очень тщательно меня обследовали. Работой клиники осталась очень довольна

Валентина, 05.02.2024

Сподобались якість обслуговування, уважність, ввічливість персоналу.

Вікторія, 11.01.2024

ул. Киевская 14. На карті