Тендо Мед (Tendo Med), медичиний центр

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

TendoMed— це медичний центр з сучасною діагностично-лікувальною базою, ефективними методами реабілітаці та командою фахових лікарів. Наші лікарі вміло допомагають пацієнтам покращити самопочуття та впоратися з хворобами. ще

• Пн-Сб: 9:00-21:00
  • Нд: вихідний

вул. Шевченка, 9. На карті

Tendo Med — це не просто чергова клініка, це місце, де лікарі люблять свою роботу та поважають людей, не зважаючи на їх фінансове положення та статус.

В нашій клініці ми готові надавати допомогу кожному, хто її потребує. На першому місці для нас не фінансова складова, а насамперед людяність, бажання допомогти та відкрите серце до кожного нашого пацієнта.

Кожному ми приділяєм увагу та максимум зусиль, знань та вмінь, щоб допомогти, оскільки знаєм, що кожен пацієнт очікує, щоб його почули, зрозуміли та допомогли.

Ми використовуємо сучасні методи лікування та сучасне обладнання для лікування наших пацієнтів. Наш приорітет - це швидке позбавлення болю та відновлення нормального життя для наших пацієнтів.

Тож, якщо вам необхідна консультація, та якісне лікування, звертайтеся в клініку Tendo.

ул. Млинова, 37 А. На карті

Без района