Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Вольтарен 75 мг 3 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 007259Код реєстрації UA/9812/01/01
300.92 - 384.05 грн

300.92 - 384.05 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для ін'єкцій
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Для вагітних
Спосіб введення: Уколи
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Вольтарен 75 мг 3 мл №5 Завантажити інструкцію

Склад. діюча речовина: диклофенак натрію;3 мл розчину містять 75 мг диклофенаку натрію (25 мг/мл);допоміжні речовини: маніт (Е 421), натрію метабісульфіт (E 223), спирт бензиловий, пропіленгліколь, вода для ін’єкцій, натрію гідроксид.

Показання

Препарат при внутрішньом’язовому введенні призначений для лікування:

• запальних та дегенеративних форм ревматизму, ревматоїдного артриту, анкілозуючого спондиліту, остеоартриту, спондилоартриту, вертебрального больового синдрому, несуглобового ревматизму;
  • гострих нападів подагри;
  • ниркової та біліарної колік;
  • болю та набряку після травм і операцій;
  • тяжких нападів мігрені.

Препарат при введенні у вигляді внутрішньовенних інфузій призначений для лікування або профілактики післяопераційного болю.

Протипоказання

• Відома гіперчутливість до діючої речовини, натрію метабісульфіту або до будь-яких інших компонентів препарату.
  • Кровотеча або перфорація шлунково-кишкового тракту в анамнезі, пов’язана з попереднім лікуванням нестероїдними протизапальними засобами (НПЗЗ).
  • Активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди встановленої виразки або кровотечі).
  • Активна форма виразки шлунка та/або дванадцятипалої кишки, шлунково-кишкова кровотеча або перфорація.
  • III триместр вагітності.
  • Як і інші НПЗЗ, диклофенак також протипоказаний пацієнтам, у яких застосування ібупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних препаратів провокує напади бронхіальної астми, бронхоспаз
Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Брюлова, 1а, прим.2
307.86 грн
Аптека Доброго Днявул. Ярославів Вал, 28А, Київ
327.1 грн
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
308 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
313.22 грн
Бажаємо здоров'я03126, м.Київ, вул.Академіка Білецького,11
319.16 грн
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
319.4 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська/Димитрівська, 51/16 (Воровського/Димитрівська)
320.52 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 72 (Червоноармійська)
321.71 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
322.92 грн
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
322.94 грн
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
323.75 грн
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
323.75 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
323.96 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
324 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Вольтарен 75 мг 3 мл №5?

Придбати Вольтарен 75 мг 3 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Вольтарен 75 мг 3 мл №5 серед різних аптек міста становить 338.77 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Вольтарен 75 мг 3 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Вольтарен 75 мг 3 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Вольтарен 75 мг 3 мл №5?” перед замовленням препарату.