Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Печаївські таблетки без цукру №20
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 014607Код реєстрації
42.50 - 59.10 грн

42.50 - 59.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям, з 18 років
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після

Склад

Діючі речовини: кальцію карбонат 0,5 г, магнію карбонат важкий або легкий 0,06 г.

Допоміжні речовини: магнію стеарат 0,01 г, сахарин натрію 0,417 г, олія м'ятна 0,001 г, вазелінове масло 0,001 г, крохмаль кукурудзяний 0,01 г, харчовий ароматизатор 0,001 г.

Загальні властивості

Таблетки Печаєвські від печії - біологічно активна добавка. Таблетки Печаєвські від печії пригнічують надмірну кислотно-пептичну активність шлункового соку, зменшують кислотність шлунка, знижуючи, таким чином, прояви печії. Особливо ефективний засіб в комплексі з іншими медикаментами, що використовуються для усунення проблем шлунково-кишкового тракту. Засіб також стимулює працездатність і апетит, знижує прояви синдрому втоми (особливо при захворюваннях суглобів і зв'язкового апарату).

Таблетки Печаєвські від печії приймаються з метою зниження кислотності шлунка при печії, є джерелом магнію і кальцію. Таблетки Печаєвські від печії також можна призначати для лікування і профілактики ожиріння, захворювань шлунково-кишкового тракту, атеросклерозу, серцевих захворювань, при онкологічній патології і як джерело мінералів (зміцнення кістково-м'язового апарату).

Протипоказання

Протипоказанням до призначення даного препарату є алергія на складові його компоненти. Таблетки Печаєвські необхідно з обережністю призначати хворим, що страждають на захворювання нирок і гіперкальцемію, що зумовлено вмістом у препараті кальцію.

При індивідуальній непереносимості компонентів препарату можливе виникнення алергічної реакції.

Препарат не рекомендується призначати вагітним і годуючим жінкам, однак побічних дій на препарат у даній категорії о

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01042, м.Київ, вул.Іоанна Павла ІІ,22/21
43.52 грн
Бажаємо здоров'я02132, м.Київ, вул.Зарічна,44
45.1 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
45.77 грн
АНЦвул. Бальзака, 80
46.09 грн
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
Бажаємо здоров'я03115, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),91
Бажаємо здоров'я02140, м.Київ, вул.Вишняківська, 2, прим.5
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
46.19 грн
Бажаємо здоров'я02138, м.Київ, вул.Олександри Екстер(Цвєтаєвої М.),18/78/вул.Бальзака Оноре де,18/78
46.19 грн
АНЦвул. Героїв Дніпра, 30
48.45 грн
АНЦпр-т. Маяковського Володимира, 26
48.48 грн
АНЦпл. Привокзальна, 1 (ст. метро Вокзальна)
48.49 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Печаївські таблетки без цукру №20?

Придбати Печаївські таблетки без цукру №20 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Печаївські таблетки без цукру №20 серед різних аптек міста становить 50.23 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Печаївські таблетки без цукру №20, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Печаївські таблетки без цукру №20?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Печаївські таблетки без цукру №20?” перед замовленням препарату.