Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Спораксол капсули 100 мг №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 006040Код реєстрації UA/13899/01/01
714.70 - 907.05 грн

714.70 - 907.05 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Спораксол капсули 100 мг №6Немає в наявності
Спораксол капсули 100 мг №10
Спораксол капсули 100 мг №10
257.36 - 339.01 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Після

Інструкція - Спораксол капсули 100 мг №30 Завантажити інструкцію

Склад. діюча речовина: ітраконазол; 1 капсула містить ітраконазолу 100 мг; допоміжні речовини: цукор сферичний (сахароза, крохмаль кукурудзяний, вода очищена), полоксамер 188, гіпромелоза 6 сР, полоксамер 188 мікронізований, капсула (індигокармін  (Е 132), хіноліновий жовтий (E 104), титану діоксид (Е 171), вода очищена, желатин).

Показання

- Вульвовагінальний кандидоз;

- висівкоподібний лишай;

- дерматомікози, спричинені чутливими до ітраконазолу збудниками (Trichophyton spp., Microsporum spp., Epidermophyton floccosum), наприклад дерматофітія стоп, паховий дерматомікоз, дерматофітія тулуба, дерматофітія кистей рук;

- орофарингеальний кандидоз;

- оніхомікози, спричинені дерматофітами та/або дріжджами;

- гістоплазмоз;

- системні мікози (у випадках, коли протигрибкова терапія першої лінії не може бути застосована, або у разі неефективності лікування іншими протигрибковими препаратами, що може бути зумовлено наявною патологією, нечутливістю патогену або токсичністю препарату):

- аспергільоз та кандидоз;

- криптококоз (у т.ч. криптококовий менінгіт): лікування імуноослаблених пацієнтів із криптококозом та усіх пацієнтів із криптококозом центральної нервової системи;

- підтримувальна терапія у пацієнтів зі СНІДом з метою запобігання рецидиву наявної грибкової інфекції.

Ітраконазол також призначають для профілактики грибкової інфекції у пацієнтів із тривалою нейтропенією у випадках, коли стандартна терапія є недостатньою.

Протипоказання

Відома гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
788.3 грн
АНЦбул. Перова, 15
729.81 грн
Аптека Шарапр. Героїв Сталінграду, 10а, корп.6
736.73 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
738.01 грн
Аптека Копійкавул. Курнатовського, 15
740.26 грн
Аптека Шаравул. Срібнокільська, 2а
742.39 грн
Аптека оптових цін (Київська 99)м. Київ, Дніпровський р-н, вул. Андрея Шептицького Митрополита, буд. 24
745.65 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
745.69 грн
Аптека оптових цін (Київська 60)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Дениса Монастирського, буд. 3
746.65 грн
АНЦвул. Закревського Миколи, 59/1
746.66 грн
Аптека низькі ціни №1 (Київ Аптека №15 (ТВА))м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Загорівська, буд. 3/15, літ. "Б"
748.1 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
750.5 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
750.7 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Спораксол капсули 100 мг №30?

Придбати Спораксол капсули 100 мг №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Спораксол капсули 100 мг №30 серед різних аптек міста становить 798.63 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Спораксол капсули 100 мг №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Спораксол капсули 100 мг №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Спораксол капсули 100 мг №30?” перед замовленням препарату.