Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 015277Код реєстрації UA/17436/01/01
502.01 - 605.90 грн

502.01 - 605.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: лак для нігтів
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Зовнішнє
Температура зберігання: від 5°C до 25°C
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г

Склад

діюча речовина: ciclopirox;

1 г лаку містить 80 мг циклопіроксу;

допоміжні речовини: етилацетат, спирт ізопропіловий, метоксиетен.

Показання

Перша лінія лікування оніхомікозу від легкого до помірного ступеня тяжкості без участі нігтьової матриці, спричинені дерматофітами та/або іншими чутливими грибами до циклопіроксу.

Протипоказання

Гіперчутливість до активної діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини препарату.

Через відсутність клінічного досвіду препарат не застосовують дітям.

Спосіб застосування та дози

Цикложен застосовується протягом першого місяця через день (або один раз на два дні). На другому місяці частота застосування може бути зменшена, щонайменше, до двох разів на тиждень; починаючи з третього місяця частота застосування може бути один раз на тиждень.

Лак для нігтів повинен повністю вкрити нігтьову пластину.

Після використання флакон необхідно щільно закрити для попередження випаровування розчину.

Перед початком лікування рекомендується видалити вільний (дистальний) край уражених нігтів кусачками, пилочкою або ножицями для нігтів.

Під час лікування, один раз на тиждень, шар, який утворився на поверхні нігтя, повинен бути вилучений за допомогою рідини для зняття лаку, оскільки у довгостроковій перспективі це може перешкодити проникненню діючої речовини. Рекомендується одночасне видалення вільного краю уражених нігтів.

Лікування слід продовжувати до спостерігання здорового росту нігтів та повного відновлення з клінічної та мікологічної точок зору.

Контроль грибкової культури необхідно зробити через

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
522.4 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана, 4
522.4 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
522.77 грн
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, б-р Чоколівський,16, прим.3
523.27 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я02101, м.Київ, вул.Вінстона Черчилля(Червоноткацька), 14
523.38 грн
АНЦДніпровська Набережна, 21
523.61 грн
Аптека оптових цін (Київська 41)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136Ж, прим. 2
524.11 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
524.27 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
525.38 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
525.64 грн
Бажаємо здоров'я03162, м.Київ, вул.Тулузи,2/58
526 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
526 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г ?

Придбати Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г серед різних аптек міста становить 542.73 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г , а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г ?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Цикложен протигрибковий лак для ніг 3 г ?” перед замовленням препарату.