Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Спітомін таблетки 10 мг №60
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008562Код реєстрації UA/5603/01/02
ATC-Класифікатор: Буспірон
Торгова назва: Спітомін
Діюча речовина: БУСПІРОН
579.87 - 769.14 грн

579.87 - 769.14 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Спітомін таблетки 5 мг №60
Спітомін таблетки 5 мг №60
307.92 - 428.94 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Спітомін таблетки 10 мг №60

Склад:

діюча речовина: буспірон;

1 таблетка містить буспірону гідрохлориду 5 мг  або 10 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат,  целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний.

Показання.

Симптоматичне лікування тривожних станів з домінуючими симптомами: тривожність, внутрішній неспокій, стан напруження.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до буспірону або до інших компонентів препарату. Гостра застійна глаукома, міастенія gravis, тяжкі захворювання печінки, тяжка печінкова недостатність (протромбіновий час більше 18 секунд); тяжка ниркова недостатність (швидкість клубочкової фільтрації нижче 10 мл/хв), епілепсія, гостра інтоксикація алкоголем, снодійними препаратами, аналгетиками та нейролептиками.

Супутнє лікування інгібіторами моноамінооксидази (МАО) і протягом 14 днів після відміни необоротного інгібітору МАО або протягом 1 дня після відміни оборотного інгібітору МАО.

Спосіб застосування та дози.

Дози визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта залежно від стану захворювання. На початку терапії призначати по 5 мг буспірону гідрохлориду 2-3 рази на добу. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту добову дозу слід поступово підвищувати до 20-30 мг буспірону, розподілених на кілька окремих доз.

Максимальна одноразова доза не повинна перевищувати 30 мг.

Максимальна добова доза не повинна перевищувати 60 мг.

Їжа підвищує біодоступність буспірону. Таблетки слід приймати завжди в один і той же самий час дня, не розжовуючи, запиваючи невеликою кількістю рідини, до або після прийому їжі.

При необхідності розподілу таблетки на дві полов

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
632.78 грн
Бажаємо здоров'я03186, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),48/2
632.9 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Спітомін таблетки 10 мг №60

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Спітомін таблетки 10 мг №60 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт на ліки щоб купити Спітомін таблетки 10 мг №60 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Спітомін таблетки 10 мг №60 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Спітомін таблетки 10 мг №60?

Придбати Спітомін таблетки 10 мг №60 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Спітомін таблетки 10 мг №60 серед різних аптек міста становить 663.09 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Спітомін таблетки 10 мг №60, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Спітомін таблетки 10 мг №60?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Спітомін таблетки 10 мг №60?” перед замовленням препарату.