Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Циклодинон таблетки, №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 004911Код реєстрації UA/0267/02/01
409.69 - 505.10 грн

409.69 - 505.10 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Циклодинон краплі 50 мл
Циклодинон краплі 50 мл
324.4 - 407.62 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Циклодинон таблетки, №30 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить 4 мг екстракту плодів прутняку звичайного нативного сухого (Fructis Agni casti) (7-11:1), (екстрагент етанол 70 % (об/об);

допоміжні речовини: повідон; кремнію діоксид колоїдний безводний; крохмаль картопляний; лактози моногідрат; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; тальк; титану діоксид              (Е 171); заліза оксид жовтий (Е 172); індигокармін (E 132); макрогол 6000; амонійно-метакрилатний сополімер (тип А).

Показання

Порушення менструального циклу. Мастодинія (припухлість та болючість молочних залоз), яка часто супроводжується болем (масталгія).

Передменструальний синдром (психологічна лабільність, головний біль або мігрень, запор).

Протипоказання

Підвищена чутливість до плодів прутняку звичайного або до будь-якого із допоміжних компонентів препарату, вагітність.

Спосіб застосування та дози

Препарат приймати по 1 таблетці 1 раз на день.                Таблетки, вкриті оболонкою, слід ковтати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю води (наприклад склянкою води).

Лікування триває протягом 3 місяців без перерви також на період менструації. Лікування слід продовжувати також після покращання стану ще протягом кількох тижнів.

Якщо симптоми не минають після прийому препарату протягом 3 місяців, зверніться за консультацією до лікаря.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
409.69 грн
АНЦвул. Ярославів Вал, 20
449.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 147)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Закревського Миколи, буд. 61/2
420.62 грн
Аптека оптових цін (Київська 24)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Лаврухіна Миколи, буд. 9
421.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 133)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Будищанська, буд. 7Г
422.02 грн
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пр-т Свободи,5, прим.135
422.9 грн
Аптека оптових цін (Київська 153)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Вербицького Архітектора, буд. 18
423.48 грн
Аптека оптових цін (Київська 73)м. Київ, Святошинський р-н, вул. Тулузи, буд. 3 Б
423.62 грн
Аптека Копійка вул.Івана Дзюби, 17
429.73 грн
Аптека оптових цін (Київська 78)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Володимира Івасюка, буд. 34
432.46 грн
Аптека оптових цін (Київська 2)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Вишгородська, буд. 56/2
432.64 грн
АНЦвул. А. Малишко, 2д
433.95 грн
АНЦвул. Закревського Миколи, 59/1
434.15 грн
АНЦпр. Бажана, 3в
435.39 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
435.81 грн
436.57 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
436.57 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Циклодинон таблетки, №30?

Придбати Циклодинон таблетки, №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Циклодинон таблетки, №30 серед різних аптек міста становить 450.49 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Циклодинон таблетки, №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Циклодинон таблетки, №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Циклодинон таблетки, №30?” перед замовленням препарату.