Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Еспумізан капс. 40 мг №50
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 011836Код реєстрації UA/0152/02/01
ATC-Класифікатор: Силікони
Торгова назва: Еспумізан
Виробник: Берлін-Хемі
194.79 - 247.50 грн

194.79 - 247.50 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Годуючим груддю, Аллергікам, Діабетикам, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Під час

Інструкція - Еспумізан капс. 40 мг №50 Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: 1 капсула м’яка містить симетикону 40 мг; допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), желатин, гліцерин (85 %), жовтий захід FCF (Е 110), хіноліновий жовтий (Е 104).

Показання

Симптоматичне лікування при скаргах з боку травного тракту, спричинених підвищеним накопиченням газів, наприклад, при метеоризмі.

Як допоміжний засіб для діагностичних досліджень органів черевної порожнини (рентгенологічне та/або ультразвукове дослідження (УЗД).

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини симетикону, метилпарабену (Е 218), жовтий захід FCF (Е 110) або до інших компонентів препарату. Непрохідність кишечнику, обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування та дози

При скаргах з боку травного тракту, спричинених підвищеним накопиченням газів, наприклад, при метеоризмі.

Вік

Дозування

Частота застосування

Діти від 6 до 14 років

2 капсули (80 мг симетикону)

3-4 рази на добу

Дорослі та діти від 14 років

2 капсули (80 мг симетикону)

3-4 рази на добу

Еспумізанâ можна застосовувати у післяопераційному періоді.

Капсули приймати під час або після їди, а також, якщо необхідно, перед сном.

Тривалість лікування залежить від наявності скарг.

При необхідності капсули можна застосовувати тривалий час.

Як допоміжний засіб для підготовки до діагностичних досліджень органів черевної порожнини (рентгенологічне обстеження, УЗД).

За добу до проведення дослідження

У день проведення дослідження (вранці)

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02225, м.Київ, вул.Ніколаєва,7
199.01 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
199.01 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
199.22 грн
Подорожникм.Київ, вул.Андрія Малишка,4/2
Подорожникм.Київ, вул.Хоткевича Гната,8
Подорожникм.Київ, вул.Саксаганського,109
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Еспумізан капс. 40 мг №50?

Придбати Еспумізан капс. 40 мг №50 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Еспумізан капс. 40 мг №50 серед різних аптек міста становить 208.74 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Еспумізан капс. 40 мг №50, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Еспумізан капс. 40 мг №50?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Еспумізан капс. 40 мг №50?” перед замовленням препарату.