Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Флюанксол таблетки 1 мг, №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008419Код реєстрації UA/10197/01/02
ATC-Класифікатор: Флюпентиксол
Категорія: Нейролептики
Торгова назва: Флюанксол
Діюча речовина: Флюпентиксол
312.65 - 418.52 грн

312.65 - 418.52 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Після

Склад

діюча речовина: флюпентиксол (flupentixol);

1 таблетка містить флюпентиксолу дигідрохлориду еквівалентно 0,5 мг або 1 мг флюпентиксолу;

допоміжні речовини: бетадекс; лактоза, моногідрат; крохмаль кукурудзяний; гідроксипропілцелюлоза; целюлоза мікрокристалічна; натрію кроскармелоза; тальк; олія рослинна гідрогенізована; магнію стеарат;

оболонка: спирт полівініловий частково гідролізований, титану діоксид (Е 171), макрогол 3350, тальк, заліза оксид жовтий (E 172), макрогол 6000.

Показання

Депресії, які супроводжуються тривожністю, астенією та втратою ініціативи.

Хронічні невротичні розлади, що супроводжуються тривожністю, депресією та бездіяльністю.

Психосоматичні розлади з астенічними реакціями.

Шизофренія та інші психози, особливо з такими симптомами, як галюцинації, марення та порушення мислення, ускладнені апатією, анергією, пригніченим настроєм та усамітненням.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Важка депресія, що вимагає електрошокової терапії або госпіталізації; стани емоційної схвильованості або гіперактивності, в тому числі манія.

Циркуляторний колапс, пригнічення центральної нервової системи будь-якого походження (наприклад, внаслідок дії алкоголю, барбітуратної або опіоїдної інтоксикації), кома.

Не рекомендований до застосування у легко збудливих пацієнтів та у пацієнтів у стані нервового збудження.

Спосіб застосування та дози

Депресії. Хронічні невротичні розлади. Психосоматичні розлади

Спочатку 1 мг на добу як разова доз

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Леоніда Каденюка(Гагаріна Юрія),2/35
322.21 грн
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
324.14 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
324.22 грн
Бажаємо здоров'я02068, м.Київ, вул.Ревуцького,12/1
327.89 грн
Бажаємо здоров'я04071, м.Київ, вул.Верхній Вал, 22
328.21 грн
Бажаємо здоров'я02183, м.Київ, вул.Остафія Дашкевича(Курнатовського),15, прим.1-6, прим.58
329.17 грн
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
329.42 грн
Бажаємо здоров'я02099, м.Київ, вул.Бориспільська, 9, прим.3
330.3 грн
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
331.31 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Флюанксол таблетки 1 мг, №100

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Флюанксол таблетки 1 мг, №100 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт на ліки для покупки Флюанксол таблетки 1 мг, №100 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Флюанксол таблетки 1 мг, №100 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Флюанксол таблетки 1 мг, №100?

Придбати Флюанксол таблетки 1 мг, №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Флюанксол таблетки 1 мг, №100 серед різних аптек міста становить 362.27 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Флюанксол таблетки 1 мг, №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Флюанксол таблетки 1 мг, №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Флюанксол таблетки 1 мг, №100?” перед замовленням препарату.