Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Ципралекс таблетки 10 мг, №28
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008788Код реєстрації UA/8760/01/01
ATC-Класифікатор: Есциталопрам
Торгова назва: Ципралекс
Діюча речовина: Escitalopram
1,038.07 - 1,280.09 грн

1,038.07 - 1,280.09 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Ципралекс таблетки 10 мг, №28

Склад:

діюча речовина: есциталопрам;

1 таблетка містить 12,77 мг есциталопраму оксалату відповідно 10 мг есциталопраму;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол-400, титану діоксид (E 171).

Показання.

Лікування великих депресивних епізодів, панічних розладів з або без агорафобії, соціальних тривожних розладів (соціальна фобія), генералізованих тривожних розладів, обсесивно-компульсивних розладів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до есциталопраму або до інших компонентів препарату, одночасне лікування неселективними, необоротними інгібіторами моноаміноксидази (ІМАО) або пімозидом.

Спосіб застосування та дози.

Безпека застосування доз понад 20 мг на добу не була встановлена.

Ципралекс застосовують дорослим внутрішньо 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Великий депресивний епізод

Звичайно призначають 10 мг 1 раз на добу. Залежно від індивідуальної чутливості пацієнта добова доза може бути збільшена до максимальної – 20 мг.

Антидепресивний ефект звичайно настає через 2–4 тижні. Після зникнення симптомів необхідно продовжувати лікування протягом щонайменше 6 місяців з метою зміцнення ефекту.

Панічні розлади з агорафобією або без неї

Протягом першого тижня рекомендується початкова доза 5 мг на добу перед тим, як збільшити до 10 мг на добу. Доза може бути в подальшому збільшена до максимальної – 20 мг на добу, залежно від індивідуальної чутливості пацієнта.

Максимальний ефект при лікуванні панічних розладів досягається через 3 місяці. Термін лікування становить декілька

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
1056.48 грн
Бажаємо здоров'я04114, м.Київ, вул.Вишгородська,45а/2
1057.76 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
1061.02 грн
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
1065.06 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Отримання рецепту на Ципралекс таблетки 10 мг, №28

З 1 серпня 2022 року, відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022р. № 1284”, Ципралекс таблетки 10 мг, №28 можна придбати лише з електронним рецептом. І починаючи з 1 квітня 2023 року, до законодавства було внесено поправки відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, внаслідок яких закон став застосовуватись і до інших ліків. Зокрема, він тепер охоплює такі рецептурні препарати, як серцево-судинні та гормональні засоби.

Сервіс Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин дозволяє отримати електронний рецепт лікаря для покупки Ципралекс таблетки 10 мг, №28 . У сучасних умовах відвідування лікаря стає дедалі складнішим. Наш сервіс покликаний полегшити цю проблему, пропонуючи альтернативу офлайн-візиту до фахівця. Ви можете пройти консультацію лікаря без виходу з дому та отримати рецепт на Ципралекс таблетки 10 мг, №28 через Doc.ua - Eрецепт.

Обов'язкової декларації із сімейним лікарем не потрібно.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Ципралекс таблетки 10 мг, №28?

Придбати Ципралекс таблетки 10 мг, №28 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Ципралекс таблетки 10 мг, №28 серед різних аптек міста становить 1,116.49 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Ципралекс таблетки 10 мг, №28, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Ципралекс таблетки 10 мг, №28?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Ципралекс таблетки 10 мг, №28?” перед замовленням препарату.