Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001315Код реєстрації UA/8736/01/01

76.33 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Ампули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10

Склад:

діюча речовина: рyridoxine;

1 мл| розчину містить|утримує| піридоксину гідрохлориду 50 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Гіпо- та авітаміноз вітаміну В6. Комплексне лікування токсикозу вагітних, атеросклерозу, анемій (у тому числі сидеробластної), лейкопеній, хвороб нервової системи (радикуліти, неврити, невралгії, паркінсонізм, хвороба Літтла), депресії інволюційного віку, себореєподібного та несеборейного дерматиту, оперізувального лишаю, нейродерміту, псоріазу, ексудативного діатезу, при виведенні із запою і синдромі похмілля. Призначати також при повітряній та морській хворобах, хворобі Меньєра. Піридоксину гідрохлорид попереджує або зменшує токсичні ефекти (особливо поліневрити) при лікуванні протитуберкульозними препаратами. Лікування піридоксинзалежних судом.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до піридоксину гідрохлориду. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку). Захворювання печінки, що перебігають з тяжкою функціональною недостатністю. Ішемічна хвороба серця.

Спосіб застосування та дози.

Призначати внутрішньом’язово, внутрішньовенно або підшкірно у випадках, коли пероральний прийом неможливий.

Курс лікування індивідуальний і визначається типом|видом| і тяжкістю|тягарем| захворювання.

Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням: разову дозу препарату розвести в 1–2 мл води для ін’єкцій або 0,9 % розчині натрію хлориду.

Гіповітаміноз В6. Призначати у добовій дозі 50–100 мг (1–2 мл) за 1–2 введення; курс лікування –  3&ndash

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
БАМм.Київ, Героїв Дніпра,41
Подорожникм.Київ, проспект Маяковського Володимира,60/10/4В
Подорожникм.Київ, Спаська,5 прим. 51
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10?

Придбати Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10 серед різних аптек міста становить 76.33 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Піридоксину гідрохлорид-здоров'я р-н д/ін. 50 мг/мл 1 мл, №10?” перед замовленням препарату.