Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім)
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001314Код реєстрації UA/13399/01/01
ATC-Класифікатор: Піридоксин (вітамін В6)
Торгова назва: Піридоксин
Діюча речовина: ПІРИДОКСИН
49.00 - 67.90 грн

49.00 - 67.90 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Ампули
Кому можна: Дорослим, Дітям, Водіям, Для вагітних
Спосіб введення: Уколи
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім)

Склад:

діюча речовина: рyridoxine;

1 мл розчину містить піридоксину гідрохлориду 50 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Гіпо- та авітаміноз вітаміну В6. Комплексне лікування токсикозу у вагітних, атеросклерозу, анемій (у тому числі сидеробластної), лейкопеній, хвороб нервової системи (радикуліти, неврити, невралгії, паркінсонізм, хвороба Літтла), депресії інволюційного віку, себореєподібного та несеборейного дерматиту, оперізувального лишаю, нейродерміту, псоріазу, ексудативного діатезу, при виведенні із запою і синдромі похмілля. Призначати також при захитуванні та морській хворобі, хворобі Меньєра. Піридоксину гідрохлорид попереджує або зменшує токсичні ефекти (особливо поліневрити) при лікуванні протитуберкульозними препаратами. Лікування піридоксинзалежних судом.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки (у зв’язку з можливим підвищенням кислотності шлункового соку). Захворювання печінки, що перебігають з тяжкою функціональною недостатністю. Ішемічна хвороба серця.

Спосіб застосування та дози.

Призначати внутрішньом’язово, внутрішньовенно або підшкірно у випадках, коли пероральний прийом неможливий.

Курс лікування індивідуальний і визначається типом і тяжкістю захворювання.

Розчин готувати безпосередньо перед застосуванням – разову дозу препарату розводити в       1-2 мл води для ін’єкцій або 0,9 % розчину натрію хлориду.

Гіповітаміноз В6. Призначати у добовій дозі 50-100 мг (1-2 мл) за 1-2 введення, курс лікування – 3-4 тижні.

Анемі

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
52.1 грн
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Кіпріанова Академіка,8, прим.3а
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,41
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
65.6 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,49
Бажаємо здоров'я02121, м.Київ, вул.Братства тарасівців(Декабристів),6, прим.202
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім)?

Придбати Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім) можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім) серед різних аптек міста становить 66.82 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім), а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім)?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Піридоксину гідрохлорид р-н д/ін. 50 мг/мл амп. 1 мл №10 (Лекхім)?” перед замовленням препарату.