Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Отривін Екстра спрей назальний 10 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 009334Код реєстрації UA/13560/01/01
144.80 - 195.63 грн

144.80 - 195.63 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: спрей назальний
Кому можна: Дорослим
Спосіб введення: для носа
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Отривін Екстра спрей назальний 10 мл Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: ксилометазоліну гідрохлорид, іпратропію бромід; 1 мл препарату містить ксилометазоліну гідрохлориду 0,5 мг,   іпратропію броміду 0,6 мг;

допоміжні речовини: динатрію едетат, дигідрат; гліцерин (85 %); кислота хлористоводнева концентрована (для коригування рН); натрію гідроксид (для коригування рН); вода очищена.

Показання

Симптоматичне лікування при гострих респіраторних захворюваннях з явищами риніту (нежить) і ринореї.

Протипоказання

Гіперчутливість до активних компонентів препарату або допоміжних речовин;
підвищена чутливість до атропіну або до подібних засобів, наприклад гіосціаміну, скополаміну;
період після хірургічних втручань на твердій оболонці мозку, наприклад після трансфеноїдальної гіпофізектомії або інших трансназальних операцій;
гострі коронарні захворювання, коронарна астма;
гіпертиреоз;
глаукома;
сухий риніт.

Спосіб застосування та дози

Інтраназально. Не відрізати наконечник насоса спрею. Спрей назальний, дозований, готовий до використання.

Рекомендована доза для дорослих становить по 1 впорскуванню 3 рази на добу у кожен носовий хід. Інтервал між застосуванням препарату Отривін Екстра має бути не менше 6 годин. Препарат застосовують не більше 3 разів на добу у кожен носовий хід.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.

Після зникнення симптомів захворювання рекомендується припинити лікування препаратом для мінімізації ризику розвитку побічних реакцій.

Досвід застосування препарату пацієнтам літнього віку (понад 70 років) обмежений.

Перед першим застосуванням підготуйте розпилювач, натискаючи на нього 4 рази. Після цього розпил

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
Бажаємо здоров'я01054, м.Київ, вул.Хмельницького Богдана,37
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Отривін Екстра спрей назальний 10 мл?

Придбати Отривін Екстра спрей назальний 10 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Отривін Екстра спрей назальний 10 мл серед різних аптек міста становить 161.63 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Отривін Екстра спрей назальний 10 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Отривін Екстра спрей назальний 10 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Отривін Екстра спрей назальний 10 мл?” перед замовленням препарату.