Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Омез д капсули тверді №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 000235Код реєстрації UA/0235/03/01
ATC-Класифікатор: Омепразол, комбінації
Торгова назва: Омез
Діюча речовина: Comb drug
258.18 - 346.83 грн

258.18 - 346.83 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

120.61 - 227.1 грн
Омез ДСР капсули №30
Омез ДСР капсули №30
262.34 - 335.31 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Капсули
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: До

Інструкція - Омез д капсули тверді №30

Склад

діючі речовини: омепразол та домперидон;

1 капсула містить: омепразолу 10 мг, домперидону 10 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,   натрію крохмальгліколят (тип А); кремнію діоксид колоїдний безводний; маніт (Е 421); сахароза; динатрію гідрофосфат; натрію лаурилсульфат; магнію стеарат; тальк; лактоза, моногідрат; кальцію карбонат; гіпромелоза; пропіленгліколь, метакрилатний сополімер (тип С); полісорбати, діетилфталат; натрію гідроксид, спирт цетиловий, крохмаль кукурудзяний.

Показання

Функціональна диспепсія, уповільнена евакуація вмісту шлунка та гастропарез, рефлюкс-езофагіт, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; у схемах ерадикації Helicobacter pylori при наявності гастроезофагеального рефлюксу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до домперидону, омепразолу, до заміщених бензімідазолів або до інших компонентів препарату. Пролактин-секреторна пухлина гіпофіза (пролактинома). Шлунково-кишкові кровотечі, механічна кишкова непрохідність, перфорація шлунка або кишечнику. Тяжкі або помірні порушення функції печінки та/або нирок. Хворим з відомим подовженням інтервалів серцевої провідності, зокрема QTc, хворим зі значними порушеннями балансу електролітів або з фоновими хворобами серця, такими як застійна серцева недостатність (див. розділ «Особливості застосування»). Печінкова недостатність.

Одночасне застосування кетоконазолу, еритроміцину або інших сильнодіючих інгібіторів CYP3A4, лікарських засобів, які подовжують інтервал QT, таких як флуконазол, ітраконазол, пероральний кетоконазол, посаконазол, ритонавір, саквінавір, телапревір, вориконазол, кларитроміцин, аміодарон, еритроміцин, телітроміцин (див. розділ

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
271.08 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
271.08 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Омез д капсули тверді №30?

Придбати Омез д капсули тверді №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Омез д капсули тверді №30 серед різних аптек міста становить 290.39 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Омез д капсули тверді №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Омез д капсули тверді №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Омез д капсули тверді №30?” перед замовленням препарату.